תיקון דלתות אלומיניום

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם דלת אלומיניום בבית והיא לא נפתחת בצורה סדירה? הדלת בעסק איננה נפתחת ונסגרת כמו שצריך? יש לכם בעיה עם מנעול בדלת אלומיניום במחסן או בכל מקום אחר? אל דאגה! צרו איתנו קשר ותוך רבע שעה נגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש לטיפול בבעיה!

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת אלומיניום

על מנת לטפל בתקלות ובעיות של דלת אלומיניום בבית או בעסק, צריך להזמין איש מקצוע, כלומר מנעולן מקצועי שיש לו את כל הכלים, ידע וניסיון הרלוונטי בשביל לאבחן את הבעיה ולטפל בה בצורה מקצועית. מוטב להזמין איש מקצוע מאשר לנסות ולפתור את הבעיה לבד, שכן זה הרבה יותר מהיר, וזה יתבצע בצורה יותר יסודית ומקצועית.

באלו מקרים מומלץ להזמין תיקון דלת אלומיניום?

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים לכוונן דלת אלומיניום בבית או בעסק, נזמין מנעולן שמתמחה בכך. הוא ידע לאבחן את המצב של הדלת ולאחר מכן לבצע את הכיוונון בצורה נכונה.

תיקון מנעול הדלת – בדלתות אלומיניום מותקנים מנעולים מסוגים שונים ובאופן טבעי אם יש תקלה במנעול, עלינו להזמין מנעולן מקצועי שמתמחה בתחום ויש לו את האמצעים והכלים לטפל בבעיה בצורה יסודית ונכונה.

החלפת צירי הדלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים להחליף צירים של דלתות אלומיניום עלינו להזמין איש מקצוע, קרי מנעולן מקצועי שידע כיצד לעשות את זה בצורה נכונה ולהחליף לצירים מתאימים לדלת.

מה המחיר של תיקון דלת אלומיניום?

כל מנעולן ובעל מקצוע מחזיקים ברשותם מחירון תיקון דלתות אלומיניום, אותו הם מציגים בפני הלקוחות שלהם בשביל שאלה יוכלו לדעת כמה עליהם לשלם עבור שירות כזה או אחר. כל בעל מקצוע קובע את המחירים שהוא גובה על פי פרמטרים שונים, בין אם זה סוג שירות, מועד בו הוא מבצע אותו, הרכיבים בהם הוא משתמש לשם כך ועוד.

דוגמא למחירון תיקון דלתות אלומיניום:

ביקור מנעולן – לרוב המחיר הממוצע של ביקור מנעולן יהיה 250 שקל, אך זה תלוי בשעה, יום ובמקום אליו הוא אמור להגיע.

כיוון דלת אלומיניום – 150-350 שקל

תיקון דלת אלומיניום שלא נסגרת – 200-300 שקל

החלפת צילינדר – 300-500 שקל

תיקון ידית דלת – 150-350 שקל

שימון צילינדרים 250-350 שקל

החלפת מנעול – 250-500 שקל ()תלוי בסוג המנעול)

פריצת דלת אלומיניום – 250-700 שקל (תלוי בסוג המנעול).

אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו מחירון מפורט ומלא של כל השירותים והעבודות שאנו מבצעים, וכמובן שאנחנו דואגים גם לספק הצעות מחיר מפורטות, שקופות ואמינות עם כל המידע הרלוונטי ללקוח. כל מי שפונה אלינו בבקשה לקבל מאיתנו שירות, מקבל את כל המידע שהוא צריך ואם הוא מעוניין, אנחנו עונים על שאלות ולא מסתירים ממנו דבר, לא אודות הטיפול ולא אודות המחיר שאנחנו גובים עבורו.

פריצת דלתות אלומיניום

כל מי שיש לו דלת אלומיניום יודע, שייתכן מאוד והוא יידרש בשלב מסוים להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת ואת המנעול המותקן בה. ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, מנעולים ודלתות עלולים להישחק ולהתקלקל, ואז קשה מאוד לפתוח בצורה סדירה. במקרים כאלה, יש צורך להזמין איש מקצוע, קרי מנעולן שמתמחה בתחום.

שירותו של מנעולן לצורך פריצה וכן תיקון דלתות אלומיניום בא לידי ביטויים בדרכים שונות. תחילה הוא יאבחן את הבעיה והמקור שלה, לאחר מכן הוא יבחן מה בדיוק עליו לעשות, ולבסוף הוא יבצע את השירות המוטל עליו במטרה שיהיה אפשר לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה ללא שום בעיה. במידת הצורך הוא יחליף את המנעול הישן בחדש.

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו בחברת מיסטר לוקס מעסיקים אנשי מקצוע בכירים ומנוסים, יש לנו מוניטין רחב וחיובי בתחום, אנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק, יש לנו קטלוג עשיר ומגוון של מנעולים מהרמה הגבוהה ביותר, ואנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו הצעות מחיר אטרקטיביות ומחירים הוגנים לכל שירות.

אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל, והשם שלנו הולך לפנינו. כל לקוח שפונה אלינו יכול להיות בטוח שהוא יקבל מאיתנו את השירות הטוב ביותר, לא משנה באיזה יום או באיזו שעה הוא פונה אלינו, וכמובן לא משנה לשם מה הוא מזמין אותנו ואיזה שירות אנחנו אמורים לספק לו.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן