תיקון דלת זכוכית

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

 בלא מעט מבנים, פרטיים, מסחריים ואחרים, אנחנו יכולים למצוא דלתות זכוכית המותקנות בחלקים שונים של המבנה. החל מדלתות זכוכית המותקנות בכניסה למבנה, בכניסה לקומה או בכניסה לנכס עצמו. כמו כן, בתוך הנכס, סביר להניח שאנחנו נמצא דלתות זכוכית, בין אם זה במרפסות, חדרי עבודה, משרדים, חדרי ישיבות ומקומות אחרים.

דלת זכוכית משדרת הרבה פעמים יוקרה, אלגנטיות, עיצוב נקי ומרשים, ואנחנו יכולים ליהנות מקטלוג עשיר של דלתות זכוכית בגדלים ובעיצובים שונים. על כן, אנחנו נבחר את הדלת הרלוונטית עבורנו בהתאם לצרכים שלנו, לאופי המבנה וכמובן בהתאם ליכולות הכלכליות שלנו.

תיקון דלת זכוכית

מתי נידרש לתיקון דלת זכוכית?

להבדיל מדלתות רגילות, הרי שדלת זכוכית עובדת בצורה מעט שונה. דלת רגילה אנחנו יכולים לטרוק אותה במקרים רבים, מבלי לחשוש שמא יקרה לה משהו או יקרה משהו למי שעומד בדרכה. זה נכון לגבי דלתות עץ או דלתות אחרות. אם אנחנו נוהגים איתה בצורה בטוחה, ייתכן שלא יקרה כלום, לא למשתמשים בה, לא למי שנמצא מולה ולא לדלת עצמה.

לעומת זאת, במקרה של דלתות זכוכית, הרי שעלינו להקפיד ולהשתמש בה בצורה בטוחה ונוחה. לכן, אם היא נטרקת ונסגרת בצורה לא נכונה, אזי שעלינו לבדוק מה הבעיה איתה ונטפל בה. תיקון דלת זכוכית הוא אחד השירותים החשובים ביותר שיספקו לנו גורמי מקצועי שמתמחים בכל מה שקשור לתחום של דלתות בכלל ובפרט דלתות זכוכית למבנים שונים.

איך אפשר לבצע תיקון דלת זכוכית?

תיקון דלת זכוכית נעשה בצורות שונות בהתאם, לאופי הדלת ולאופי הבעיה ממנה היא סובלת. המקרים הקלאסיים הם בעיה במשאבה רצפתית ובמתקן מחזיר דלת המותקן בדלתות זכוכית רבות על מנת למנוע מהן להיטרק בחוזקה. חשוב לציין, טריקה של דלת זכוכית, יכולה לגרום נזק לדלת עד כדי התנפצות ושבר, דברים שיכולים להיות מאוד בעייתיים, בין אם זה לדלת ובין אם למי שעומד בסביבתה.

החלפת משאבה רצפתית – בכל דלת זכוכית למצוא משאבה רצפתית אשר מטרתה לאפשר פתיחה וסגירה של הדלת בצורה מבוקרת. הבעיה היא, שהרבה פעמים המשאבה איננה מותקנת בצורה טובה או שעם הזמן היא נשחקת ונוצר בלאי אשר מקשה להשתמש בה כפי שאנחנו רוצים ומצפים. על כן, יש צורך להחליף אותה.

חשוב להזמין איש מקצוע שיעשה זאת, מאחר וצריך לדעת כיצד להרים את הדלת, להוציא את המשאבה הישנה ולהחליף במקומה למשאבה חדשה. הדבר נעשה בהתאם לסוג הדלת ובהתאם לסוג המשאבה.

החלפת מחזיר דלת – כאמור, בהרבה מאוד דלתות זכוכית וכן דלתות אחרות, בפרט דלתות כבדות, ישנו מתקן בחלק העליון של הדלת אשר מונע מהדלת להיטרק. מדובר על כמין ידית שמחברת בין הדלת לקיר ובכך מונעת ממנה אפשרות להיטרק. לצערנו, הרבה פעמים המתקן עלול להישחק, להישבר, לצאת מן המקום ודברים אחרים שעלולים להשפיע על התפקוד שלו. במקרים כאלו יש לתקן את המחזיר ולאפשר לדלת להיפתח ולהיסגר בצורה נכונה.

בדיוק לשם כך, יש להזמין איש מקצוע שמתמחה בתיקון דלתות זכוכית ובפרט בכל מה שקשור לנושא של מחזיר דלת.

איך בוחרים איש מקצוע בצורה נכונה?

עלינו לבחור איש מקצוע שמתמחה בתחום של תיקון דלתות זכוכית, וכאמור יש לו את הכלים, ידע וניסיון בשביל לבצע את התיקונים הנדרשים בכל מה שקשור להיבטים של משאבה רצפתית או מחזיר דלת.

הוא צריך לדעת כיצד לאבחן את הבעיה, איך לאפיין אותה וכיצד לגשת אליה בשביל לפתור אותה על הצד הטוב ביותר, בעזרת שימוש במכשור ובאמצעים הרלוונטיים.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן