מנעולן בקיסריה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

גרים בקיסריה ונתקעתם מחוץ לדלת? זקוקים לאיש מקצוע שידאג לפרוץ עבורכם את דלת הבית או המשרד ולא יודעים למי לפנות? אין לכם מה לחשוש, צרו איתנו קשר ותוך רבע שעה בלבד, אנחנו אצלכם!

באילו מקרים נזמין מנעולן בקיסריה

אנחנו נוהגים להזמין אנשי מקצוע לבצע עבורנו שירותים שונים, בשתיים-שלוש סיטואציות עיקריות: אם יש תקלה שמחייבת טיפול, אם יש צורך בשדרוג ושינוי, אם ברצוננו לבצע שינוי מסוים במקום. אנחנו נעדיף להזמין איש מקצוע ולא לבצע את העבודה בעצמנו, מאחר ולו יש את הידע, כלים, ניסיון וכל מה שנדרש בשביל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, במינימום זמן, מינימום טעויות.

באופן טבעי, ישנן עבודות שאנחנו יכולים לבצע בעצמנו, אך מאחר ואנחנו לא אנשי מקצוע, אז אנחנו לא בהכרח נדע אם ביצענו את העבודה נכון ואם ניתקל בבעיה מסוימת, ייתכן ולא נוכל להתמודד ולהתגבר עליה. אם נזמין איש מקצוע אזי שנוכל להיעזר בידע ובניסיון שעומד לרשותו, בשביל לא להגיע אל נקודה זו ואם הוא יגיע אליה, הרי שהוא ידע כיצד לטפל בה.

דוגמא טובה לכך הוא מנעולן 24/7 בקיסריה. אז אנחנו יכולים להיעזר באיש מקצוע שיש לו את הכלים והידע הדרושים לבצע את כל השירותים הרלוונטיים עבורנו, בכל עת, בכל מקום, על הצורך שלנו.

אלו המקרים בהם נרצה להזמין את שירותיו:

 • פריצת מנעולים ודלתות בבית או בעסק
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב, כספות, ארונות, מגירות ומתקני אחסון אחרים.
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 • שדרוג מערכות אבטחה
 • שכפול מפתחות וקידוד מנעולים חכמים
 • תיקון מנעולים ודלתות
 • פריצת צילינדרים

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בקיסריה

כמו כל בעל מקצוע, גם עבור פרוץ מנעולים בקיסריה יש שירותים מסוימים שנחשבים נפוצים יותר. מדובר על שירותים בגינם הוא מוזמן אל לקוחות שונים, בין אם זה במגזר הפרטי ובין אם זה במגזר העסקי.

מדובר על שירותים שבאופן כללי מנעולן 24/7 בקיסריה מתמחה בהם, וכן באופן ספציפי כשמדובר על מנעולן כזה או אחר, הרי שיש לו את הידע והניסיון לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אז לקוחות בוחרים להזמין אותו, מאחר והוא יכול לבצע את השירות על הצד הטוב ביותר, כפי שמצופה ממנו.

בין השירותים הנפוצים של מנעולן 24/7 בקיסריה, אפשר למצוא:

 • פריצת מנעולים ודלתות עבור מבני מגורים. כל סוג של מנעול וכל סוג של דלת.
 • פריצת מנעולים ודלתות עבור בתי עסק, מכל הסוגים, על פי הצורך של בעל העסק.
 • פריצת צילינדרים מסוגים שונים.
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים, שדרוג המערכות
 • תיקון מנעולים תקולים, שבורים, בפרט אחרי ניסיונות פריצה וחבלה.
 • שדרוג מערכות אבטחה על פי הצורך של הלקוח בהתאם לאפיונים שונים
 • ייעוץ מקצועי בהתאם.

מה המחיר של מנעולן בקיסריה

כל מנעולן, בכל מקום ובפרט בקיסריה, קובע לעצמו את המחירון על פיו הוא עובד. מחירון זה נקבע על פי פרמטרים שונים שבעיניו הם רלוונטיים וחשובים. חשוב להכיר את הפרמטרים לפני שצוללים אל תוך המחירון עצמו, בשביל להבין למה הוא מורכב ככה ומה יכול להשפיע על המחירים המוצגים בו. באופן טבעי, כל מנעולן יקבע לעצמו פרמטרים שונים וסדר עדיפויות אחר.

 • מיקום – מיקום העבודה יכול להשפיע על המחיר שיגבה המנעולן, מאחר וזה משפיע העלות שהוא עצמו נדרש לשלם עבור ביצוע העבודה.
 • שעת העבודה – באופן טבעי, עבודה המתבצעת מחוץ לשעות העבודה, קרי שעות לילה או בוקר מוקדמות, תתומחר אחרת משעת עבודה רגילה. זה נכון גם לגבי סופישבוע, חגים ומועדים.
 • סוג הפעילות – כמובן שסוג הפעילות עצמה תושפע על התמחור, לא כל עבודה, אפילו אם מדובר בפריצה או החלפת מנעול, יתומחרו בצורה דומה.
 • מרכיבים – הצעת מחיר של מנעולן 24/7 בקיסריה תושפע לא מעט מהשאלה אילו מרכיבים היא כוללת, למשל, אילו מנעולים נדרשים להתקין במקום ועוד.

מחירון של פורץ מנעולים בקיסריה

התקנת מנעולים חדשים למבנים (פרטיים, עסקיים, מסחריים, ציבוריים ועוד) – 200-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים או מנעולים תקולים (אחרי ניסיונות פריצה, חבלה, בלאי סטנדרטי או מכל סיבה אחרת)– 200-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים או משרדים – 200-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת כלי רכב (פרטיים, משפחתיים, מנהלים, עבודה ועוד)– 150-400 שקל

פריצת מנעולי כספות (אלקטרוניים, דיגיטליים, רגילים ועוד) – 250-500 שקל

חשוב לציין, לפני שפורץ מנעולים יקבע את המחיר ויציג אותו בפני הלקוח, הוא יאבחן את סוג העבודה שעליו לבצע, הוא יבחן מה בדיוק נדרש בשביל שהוא יבצע אותה, ואז הוא יציג הצעת מחיר. ייתכן מאוד שהוא יציין בפני הלקוח, שההצעה איננה סופית מאחר ואם במהלך העבודה ישתנו התנאים, אז ייתכן וההצעה תשתנה. יחד עם זאת, בדומה לבעלי מקצוע בתחומים אחרים, בדרך כלל, אחרי הצעת מחיר ראשונית, לא יחול שינוי ולכן ההצעה תהיה לרוב מבוססת על טווח מחירים מסוים עם הסבר מדוע זה כך ומתי המחיר יהיה ברף הגבוה שלו ומתי ברף הנמוך.

פורץ מנעולים בקיסריה

פורץ מנעולים בקיסריה הוא איש מקצוע אשר אחראי על פריצת מנעולים מסוגים שונים, בין אם זה עבור מבני מגורים, בתי עסק, משרדים, חנויות, מוסדות ציבור ועוד. מדובר באיש מקצוע שאמור להחזיק ברשותו את הכלים והציוד הנדרשים לביצוע העבודה בצורה נקייה ויסודית, וכמובן הוא אמור להיות בעל ידע נרחב בתחום בשביל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו של הלקוח.

אנחנו נרצה להזמין את שירותיו, בכל עת שנמצא את עצמנו תוקעים בתוך המבנה או מחוצה לו, מבלי שיש לנו יכולת לפתוח את הדלת בצורה סדירה. לא פעם, הזמנת פורץ מנעולים בקיסריה מתבצעת בשעות בוקר או לילה, באופן לא שגרתי.

מנעולן בקיסריה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מספקים שירותי פריצת מנעולים ודלתות לתושבי קיסריה ולבעלי עסקים ביישוב. אנחנו מגיעים אל כל לקוח על פי דרישתו והזמנתו, 24/7 ביממה, ואנו מקפידים לעשות זאת תוך 15 דקות מרגע ההזמנה. זאת על מנת שאף לקוח או לקוחה לא יצטרכו לחכות לנו.

אנחנו עובדים מסביב לשעון בעזרת אנשי מקצוע מנוסים, מקצועיים וזמינים, ואנו מספקים שירותי חירום בכל יום ובכל שעה, כולל סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים.

למה איתנו?

כי אנחנו מספקים שירות מקצועי, אמין, יסודי ואחראי עם מחיר אטרקטיבי והגון. אנחנו עובדים ברישיון ואישור משטרת ישראל. יש לנו את הכלים והציוד הנדרשים לצורך ביצוע עבודות מנעולנים ופריצת מנעולים על פי הדרישות של הלקוחות שלנו, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

כל מי שמכיר אותנו יודע שיש לנו מוניטין רב בתחום, ואנחנו משתמשים בו בצורה הטובה והאמינה ביותר בשביל לספק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר בתחום. אנחנו יודעים לאבחן כל בעיה ולספק שירות ופתרון ברמות הגבוהות ביותר. לכן משתלם להזמין אותנו בכל יום, בכל שעה, לכל צורך ועבודה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן