תיקון דלתות פנים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

דלת חדר השינה לא נפתחת? דלת חדר הילדים נטרקת חזק מדי? יש לכם בעיה עם הדלת של השירותים? אל דאגה, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג להגיע אליכם תוך רבע שעה, נאבחן את הבעיה ונפתור אותה!

תיקון דלתות פנים

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת פנים

כמו במקרים של דלתות חוץ, דלתות ממד או כל סוג אחר של דלתות במבנה מגורים או עסקי, הרי שגם במקרה של תיקון דלתות פנים, יש להזמין איש מקצוע, מנעולן שמתמחה בתחום ויכול לעזור לנו להתמודד עם בעיות שונות ולפתור אותן בצורה הטובה ביותר.

הנה מספר דוגמאות למקרים בהם נרצה להזמין מנעולן לצורך תיקון דלתות פנים:

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים לכוון את הצירים בשביל שנוכל לסגור ולפתוח את הדלת בצורה סדירה, יש להזמין מנעולן שמתמחה בכך. מוטב להזמין איש מקצוע שיש לו את הידע והכלים ולא לנסות לבצע כיוון של הצירים בעצמנו.

תיקון מנעול הדלת – דלתות פנים רבות כוללות מנעולים מסוגים שונים. במידה והמנעול איננו תקין, כלומר לא מאפשר לנעול את הדלת או שלא ניתן לפתוח אותה בצורה סדירה, אזי מומלץ להזמין מנעולן שידאג לטפל בבעיה.

החלפת צירי הדלת – לעיתים הבעיה איתה אנחנו מתמודדים מחייבת החלפת רכיבים שונים בדלת, למשל, צירים. במקרה זה באופן ספציפי, יהיה נכון להזמין איש מקצוע שידע גם לאבחן את הבעיה, גם לאתר שאכן יש צורך לבצע שינוי, וכן הוא ידע לעשות אותו בצורה נכונה.

מה המחיר של תיקון דלתות פנים

כל בעל מקצוע ובפרט מנעולן קובע לעצמו את המחירון שלו בהתאם לפרמטרים שונים וסדר עדיפויות שהוא יוצר לעצמו. במקרה של תיקון דלתות פנים, הרי שכל מנעולן יקבע את המחירון על פי סוג הדלת, אופי הבעיה, סוג הפתרון שהוא יכול להציע, משך זמן הטיפול ועוד. חשוב לציין, להבדיל מדלתות אחרות, הרי שבמקרה של דלתות פנים, מצד אחד, הן הרבה יותר מגוונות מבחינת חומרים מהם הן עשויות, מצד שני, הן הרבה פחות מורכבות, בגלל שבמקרים רבים אין מנעולים, צילינדרים ודברים אחרים שיכולים להשפיע על אופי התיקון והתמחור שלו.

התקנה – מחיר ההתקנה נעה בין 500-600 ש"ח, כאשר אם כוללים בתוך זה גם את מחיר הרכישה, ההובלה ושאר הדברים הרלוונטיים בתהליך אזי שהמחיר ינוע בין 3000 ל-3500 ש"ח.

קיצור דלת פנים – במקרים בהם יש צורך לקצר את הדלת מסיבות שונות, המחיר ינוע בין 350 ל-400 ש"ח.

מחיר איזון ציר אחד – 250-350 ש"ח

מחיר איזון שני צירים – 300-400 ש"ח

פריצת דלת פנים – 300-400 ש"ח

תיקון מנגנון דלת פנים – 400-500 ש"ח

כשאנחנו מוזמנים לספק שירות של תיקון דלתות פנים, אנו מקפידים לספק ללקוחות שלנו את כל המידע אודות התיקון, וכמובן הצעת מחיר מפורטת ומלאה, שקופה ואמינה, ומוכנים לענות על כל שאלה שקשורה לאופי הטיפול ולתמחור שלו.

פורץ דלתות פנים

הרבה פעמים נהוג לחשוב שמנעולנים מתעסקים אך ורק בפריצת דלתות חוץ, בין אם מדובר על דלתות במבני מגורים או מבנים מסחריים, עסקיים. כפי שניתן לראות, מנעולנים מוזמנים גם לא פעם לספק שירות של פריצת דלתות פנים.

שירות זה ניתן הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והציבורי, זה יכול להיות במקרים בהם אנשים נתקעים בחדר מבלי שהם יכולים לצאת החוצה או מבלי שהם יכולים להיכנס אל תוך החדר. פריצת דלתות פנים יכולה להתבצע בחדרי שינה, שירותים, מרפסות, מטבחים, מחסנים, משרדים וכל חדר אחר בתוך המבנה, והיא מתבצעת הן על דלתות עץ, זכוכית, מתכת וכל סוג אחר של חומר. 

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו בחברת מיסטר לוקס מספקים ללקוחות שלנו שירות רחב, מגוון, איכותי ומקצועי בזכות צוות מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום של תיקון דלתות פנים וכל השירותים הרלוונטיים. יש לנו מוניטין רחב ואמין מאוד בתחום, אנחנו מחזיקים ברשותנו ידע רב, מכשור וציוד מקצועי, ואנו מציעים ללקוחות שלנו שירות במחיר הוגן ואטרקטיבי לכל כיס.

מי שמזמין את השירות שלנו יודע שהוא נהנה מעבודה של צוות מקצועי, מסור, המוכן לענות על כל שאלה. אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל. אז אם יש לכם בעיה עם דלת פנים בבית או בעסק, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן