החלפת מנעולים

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחד השירותים המרכזיים והמשמעותיים ביותר שיכולים לספק לנו מנעולנים וכל מי שעוסק בתחום זה, היא החלפת מנעולים עבור דלתות מסוגים שונים. מדובר על שירות מאוד חשוב וחיוני בשורה ארוכה של מקרים, ועל כן, אנחנו צריכים לדעת באילו מקרים נוכל להיעזר בו, מי יכול לספק לנו אותו וכמובן באילו מנעולים מדובר.

שירות החלפת מנעולים הוא חיוני ורלוונטי, הן עבור מבני מגורים (דירות, בתים פרטיים, פנטהאוזים, קראוונים ולמעשה כל מבנה הכולל דלתות עם מנעולים מסוגים שונים), מבני עסקים (חנויות, משרדים, בתי קפה, מסעדות, מפעלים, דוכנים ועוד) וכן בכל סוג אחר של מבנה, ציבורי, פרטי או מסחרי.

החלפת מנעולים

באילו מקרים נידרש לשירותי החלפת מנעולים

כאמור, ישנם מקרים שונים בהם נידרש לשירותיהם של אנשי מקצוע לצורך החלפת מנעולים, בין אם זה החלפת מנעול רב בריח או החלפת מנעול מולטילוק או כל סוג אחר מנעול, על פי הצורך. ישנם מקרים בהם נוכל לשדרג את סוג ואיכות המנעול, במידה ואנחנו רוצים ליהנות ממנעולים מתקדמים יותר לצורך אבטחה או לכל צורך אחר.

ראשית, אנחנו נרצה להחליף מנעול בכל מקרה בו הדלת המקורית נפרצה או לחילופין היה ניסיון פריצה כושל. אלו מקרים בהם אנחנו צריכים להחליף את המנעול המקורי, ולו בגלל העובדה שכך נוכל לקוות שניסיון כזה לא יחזור שנית ונוכל ליהנות מתנאי אבטחה הרבה יותר טובים במקום.

שנית, בכל מקרה בו אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מנעולים תקולים, שבורים, תקועים, כאלה שלא מאפשרים לנו לפתוח את הדלת בצורה סדירה. במקרים אלו, יידרש הרבה פעמים ניסיון פריצה ולאחר מכן, יהיה צורך להחליף את המנעול התקול במנעול חדש.

שלישית, בכל מקרה בו אנחנו מוצאים את עצמנו עם מנעולים ישנים שלא ניתן לעבוד איתם יותר, לא ניתן להבטיח שהם אכן יאבטחו את המקום כפי שאנחנו רוצים. כמו כן, במקרים בהם אנחנו מתקשים לפתוח את הדלת בגלל שיש להם בלאי או כל דבר אחר שמונע מהם.

ארבע, כאמור, בכל מקרה בו אנחנו רוצים להחליף מנעולים על מנת לשדרג את האבטחה במקום, למשל, אם היו ניסיונות פריצה שונים בסביבה, אזי יהיה נכון מצידנו להחליף את המנעול המותקן במנעול חדש וטוב יותר.

אילו סוגי מנעולים קיימים בשוק

צריך לציין, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מנעולים המתאימים לדלתות חוץ אל מול מנעולים המתאימים לדלתות פנים. כמו כן, באופן טבעי, אנחנו יכולים למצוא מנעולים המתאימים יותר לבתי מגורים לעומת כאלה המתאימים יותר לבתי עסק או מקומות אחרים.

בין המנעולים שאנחנו יכולים למצוא, קיימים מנעולים רב בריח , מנעולים הכוללים צילינדרים עשויים מפלדה אשר מאוד קשה לשבור אותם ובוודאי קשה לפרוץ כל דלת אשר מותקן בה מנעול שכזה. חשוב להדגיש, מנעולים מסוג זה מותקנים לא רק בדלתות פנים או חוץ, אלא גם במקומות אחרים, למשל, ישנם לא מעט כלי רכב אשר מותקנים בהם מנעולי רב בריח על ההגה, במטרה למנוע מהפורצים אפשרות לגנוב את הרכב.

מנעולי מולטילוק, מנעולים משוריינים עם נעילות ייחודיות, אפשר למצוא אותם הן בתוך המבנה של הדלת אך גם באופן חיצוני. מדובר על מנעול מאוד חזק וייחודי, אשר דורש תחכום רב בשביל לפרוץ אותו.

ההבדל בין מנעולים של דלתות פנים וחוץ

בעיקרון, ההבדל בין מנעולים של דלתות פנים וחוץ, נובע משתי נקודות עיקריות, בין היתר, סוג ומבנה הדלת ואיזה מנעול ניתן לשלב בו, וכן סוג המבנה בו מותקנת הדלת. סביר להניח שעבור דלתות פנים לחדרי שינה נתקים מנעולים שונים מאלו שנבחר להתקין בדלתות פנים של בתי עסק, מחסנים או מקומות בהם יש חומרים ומרכיבים יקרי ערך. זה נכון גם במקרה של מנעולים לדלתות חוץ.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן