מנעולן בפרדס חנה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בפרדס חנה וזקוקים לפורץ מנעולים שיפרוץ עבורכם את מנעולן הדלת בכניסה לבית או לעסק? זקוקים לבעל מקצוע שיחליף עבורכם את המנעול הישן בחדש? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נגיע אליכם תוך רבע שעה בלבד!

באילו מקרים נזמין מנעולן בפרדס חנה

כשאנחנו מוצאים את עצמנו עם בעיה מסוימת בבית או בעסק, בין אם זה במבנה ובין אם זה באחד ממרכיביו או באחד מהפריטים אשר נכללים בתוכו, אזי שלרוב נבחר נזמין איש מקצוע שיספק עבורנו את השירות הנדרש בשביל לטפל בבעיה. זה נכון כשמדובר על בעיות במערכות מים, חשמל, מיזוג אוויר, גז ומערכות אחרות.

הצורך לשכור את שירותיו של איש מקצוע נובע מהעובדה שאנחנו זקוקים לגורם מקצועי שיש לו ציוד וכלים, ידע וניסיון, בשביל לבצע עבורנו את העבודה. גם אם יש לנו הבנה מסוימת בתחום, הרי שלא תמיד היא מספיקה בשביל לבצע את העבודה כפי שאנחנו רוצים וצריכים. איש מקצוע ידע לאבחן את הבעיה, ידע להבין כיצד לטפל בה ובסופו של דבר גם יבצע עבורנו את השירות כפי שנדרש ומצופה ממנו בשביל שנוכל להמשיך הלאה בשגרת חיינו. ישנם מקרים בהם זה הכרחי בשביל להתגבר על בעיה וישנם מקרים בהם זה הכרחי בשביל לשדרג את המקום.

כך גם נעשה במקרה של מנעולן 24/7 בפרדס חנה. ישנם לא מעט מקרים בהם נידרש להזמין את שירותיו, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים עסקיים ואחרים. מנעולן 24/7 בפרדס חנה מחזיק ברשותו ציוד וכלים מתאימים לביצוע עבודות שונות, בין אם זה לתיקון בעיה ובין אם זה לשדרוג מערכות קיימות. בעזרתו נוכל להפיק תועלת מרבית ממצב מסוים, וכאמור, נוכל ליהנות משירות מקצועי, אמין ואיכותי.

מקרים בהם נזמין מנעולן בפרדס חנה:

 • פריצת מנעולים ודלתות עבור מבני מגורים, חנויות, משרדים, מפעלים, מחסנים ועוד.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב משפחתיים, מנהלים, עבודה, מסחריים ועוד.
 • פריצת מנעולים של כספות, ארונות, מגירות אבטחה ומערכות אחסון אחרות.
 • שדרוג והחלפת מנעולים ישנים בחדשים. בכל מקרה, ובפרט במקרים של פריצות וחבלות.
 • תיקון מנעולים תקולים
 • פריצת צילינדרים
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים לבית ולעסק.
 • ייעוץ מקצועי

 

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בפרדס חנה?

מבין כל השירותים שהצגנו, באופן טבעי ישנם שירותים מסוימים שנחשבים יותר נפוצים מאשר אחרים. מדובר על שירותים אשר כל מנעולן 24/7 בפרדס חנה אמור להיות מסוגל לספק ללקוחות שלו, בין אם הם מהמגזר הפרטי, הציבורי או העסקי. אלו שירותים חיוניים ודחופים לא פעם, אשר לקוחות רבים נדרשים אליהם, בין אם זה בגלל שאין להם את היכולת לבצע אותם בעצמם ובין אם מדובר על מקרי חירום דחופים המחייבים טיפול מיידי של איש מקצוע.

השירותים הנפוצים ביותר הם:

 •         פריצת מנעולים ודלתות מכל הסוגים לכל המבנים.
 •         החלפת מנעולים ישנים בחדשים, בפרט אחרי מעבר דירה/משרד, כניסה של בעלים ודיירים חדשים, ניסיונות פריצה, חבלה.
 •         פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב
 •         פריצת דלתות ומנעולים של כספות ופתרונות אחסון אחרים
 •         שדרוג מערכות אבטחה

מה המחיר של מנעולן בפרדס חנה?

כל איש מקצוע ובפרט מנעולן בפרדס חנה, מחזיק ברשותו מחירון הכולל את רשימת השירותים שהוא מספק ללקוחות השונים עם מחירים אותם הוא גובה עבור כל שירות.

כאשר לקוח מזמין פורץ מנעולים בפרדס חנה לצורך שירות מסוים, הוא יכול להתרשם מהמחירון שלו דרך אתר באינטרנט או ברשתות החברתיות השונות. יחד עם זאת, המחירון לרוב מציג מחירים משוערים, מאחר וישנם פרמטרים שונים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי שיגבה המנעולן מהלקוח שלו.

בין הפרמטרים שיקבעו את המחיר הסופי, אנחנו יכולים למצוא נקודות כגון:

 • מיקום – היכן מבוצע השירות וכמה זמן נדרש למנעולן להגיע אליו (הוא מחשב את עלות הנסיעה במחיר העבודה).
 • יום ושעת העבודה – בדומה למקצועות אחרים, גם מנעולן יגבה מחיר שונה משירות שהוא מספק במהלך יום עבודה רגיל לעומת שעות הלילה, סופי שבוע, חגים ומועדים.
 • סוג העבודה – כל עבודה עלותה תהיה שונה, בהתאם לאופייה.
 • רכיבים – במידה ויש צורך להתקין מנעול חדש, הרי שמחירו יתווסף למחיר העבודה הכולל.

מחירון של פורץ מנעולים בפרדס חנה

התקנת מנעולים חדשים למבנים. הכוונה היא למבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 200-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים או מנעולים תקולים (כתוצאה מבלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 200-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבני מגורים או משרדים – 200-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת כלי רכב (כל סוג של רכב על פי המנעול המותקן בו)– 150-400 שקל

פריצת מנעולי כספות (כל סוג של כספת על פי המנעול המותקן בו) – 250-500 שקל

כאמור, כל מנעולן יחליט בשאלה כיצד לתמחר את העבודות השונות שהוא מספק ומבצע, בשביל שיוכל להציג בפני הלקוח שלו הצעת מחיר אמינה. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו הצעות מחיר עם פירוט מלא, בצורה אמינה ושקופה. ייתכן והצעת המחיר תהיה משוערת, ורק אחרי שנאבחן את סוג העבודה נוכל לקבוע הצעת מחיר מלאה עם כל הפרטים. אנחנו לא נגבה מחיר גבוה מזה שציינו בפני הלקוח שהזמין אותנו לבצע שירות כזה או אחר.

פורץ מנעולים בפרדס חנה

כל מי שזקוק לשירותיו של פורץ מנעולים בפרדס חנה, יכול ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו שירות, כמה שיותר מהר. פריצת מנעולים בפרדס חנה ובכלל, הוא אחד השירותים החשובים והעיקריים של כל מנעולן הפועל ביישוב.

מדובר על שירות שניתן בכל יום, בכל שעה, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות מהמגזר העסקי או הציבור. שירות זה ניתן עבור כל מי שנתקע בתוך המבנה או מחוצה לו, ואין לו אפשרות לצאת או להיכנס, אלא אם הוא יזמין איש מקצוע שיפרוץ עבורו את הדלת והמנעול המותקן בה.

מנעולן בפרדס חנה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מספקים שירותי פריצת מנעולים בפרדס חנה, 24/7 ביממה, תוך הבטחה להגיע לכל מקום אליו מזמינים אותנו תוך 15 שעה בלבד. אנחנו מספקים שירותי חירום ללקוחות שלנו, בכל יום, בכל שעה, סופי שבוע, חגים ומועדים.

אנחנו יודעים עד כמה השירות הזה הוא חשוב והכרחי עבור לקוחות אשר מוצאים את עצמם תקועים, ללא אפשרות להיכנס או לצאת. לכן חשוב לנו לספק את השירות במהירות, בצורה מקצועית, איכותית ואמינה.

למה איתנו?

אנחנו מספקים שירות פריצת מנעולים בפרדס חנה בצורה האמינה ביותר, באופן מקצועי, איכותי, כפי שמלמד המוניטין שרכשנו במהלך השנים. אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל. יש לנו את הכלים והציוד הנדרשים, ואנו מספקים ללקוחות שלנו את המחיר הטוב ביותר בשוק.

אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו את כל המידע הרלוונטי. אנחנו נדאג לספק לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל, על ידי צוות מנעולנים מקצועיים, איכותיים, שתמיד ישמחו לעמוד לרשותכם

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן