מנעולן בזכרון יעקב

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בזכרון יעקב ומחפשים מנעולן שיעזור לכם להתמודד עם דלתות ומנעולים תקולים? נתקעתם בבית או בעסק ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בצורה סדירה? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך רבע שעה!

 

באילו מקרים נזמין מנעולן בזיכרון יעקב?

לצערנו הרב, לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציות בהם שגרת היום שלנו משתבשת בגלל בעיה מסוימת במכשיר, מתקן או כל דבר אחר בו אנחנו משתמשים באופן קבוע, וברגע שהוא לא עובד או עובד בצורה לא סדירה, אנחנו לא יכולים להתנהל כרגיל ולהמשיך בשגרת חיינו, אלא עלינו לעצור הכל, לטפל בבעיה ורק אז להמשיך הלאה.

זה יכול לקרות כשאנחנו נתקעים עם הרכב בנקודה מסוימת, זה קורה כשאנחנו מתמודדים עם בעיה במערכת האינסטלציה או החשמל בבית, וכן בסיטואציות רבות נוספות שמונעות מאיתנו להמשיך ולתפקד כרגיל עד שנפתור את הבעיה. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא, כשאנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם בעיה בדלת או במנעול של המבנה בו אנחנו מתגוררים, עובדים או של כלי הרכב שלנו.

בעיה במנעול או בדלת, יכולה להשפיע באופן מהותי על שגרת החיים שלנו בשעות שונות של היום, ולכן עלינו לפנות אל מנעולן בזיכרון יעקב שידע להתמודד עם הבעיה ולטפל בה. הוא ידע כיצד לגשת אליה, לאפיין אותה ולטפל בה בצורה סדירה ונכונה. ישנם מקרים שונים בהם אנחנו נידרש לשירותיו, בהם הוא יוכל לעזור לנו בצורות שונות.

אלו המקרים בהם נרצה להזמין מנעולן בזיכרון יעקב:

 • פריצת מנעולים ודלתות של מבני מגורים, מבני עסקים ומסחר, וכל סוג אחר של מבנה.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב מסוגים שונים, בין אם זה רכב פרטי, רכב עבודה, או כל רכב אחר.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כספות, ארונות, מגירות מאובטחות וכל פתרון אחסון הכולל מנעולים בסדרי גודל שונים.
 • פריצה והחלפה של צילינדרים על פי הצורך
 • התקנת מנעולים חדשים
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 • תיקון מנעולים תקולים, שבורים כתוצאה מחבלה, פריצה, בלאי או כל סיבה אחרת.
 • קידוד שלטים חכמים ושכפול מפתחות
 • שדרוג מערכות אבטחה
 • ייעוץ מקצועי

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בזיכרון יעקב

בדומה להרבה מאוד מנעולנים ברחבי הארץ, גם אנחנו בתור מי שמספקים שירותי מנעולן 24/7 בזיכרון יעקב והסביבה, מציעים מגוון רחב של שירותים נפוצים אשר הלקוחות שלנו יכולים ליהנות מהם, בין אם מדובר על לקוחות מהמגזר הפרטי או העסקי. מדובר על שירותים חיוניים מאוד עבור כל אדם בביתו, עסקיו, רכבו או בכל אמצעי וכלי אחר בו מותקן מנעול ויש צורך בשירותי מנעולן מסיבה כזו או אחרת.

לפני שנציג רשימה של שירותים נפוצים של מנעולן 24/7 בזיכרון יעקב, חשוב לנו להבהיר שהשירותים שלנו ניתנים על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון רב, בעלי מקצוע שיש להם ידע מקצועי נרחב, וכמובן את כל הציוד הרלוונטי בשביל לבצע את השירות אותו הם מתבקשים לספק, ברמה הגבוהה ביותר.

 • שירותי פריצת מנעולים ודלתות למבנים וחללים פנימיים
 • שירותי פריצת מנעולים ודלתות לכלי רכב.
 • שירותי החלפת מנעולים
 • שירותי תיקון מנעולים
 • שירותי התקנת מנעולים חדשים
 • שירותי חירום בלילה, סופשבוע וחגים.
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים
 • שיווק מנעולים מהדגמים המתקדמים והחדשים ביותר בשוק.

כל השירותים כאמור, ניתנים על ידי אנשי מקצוע מובילים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר בשוק.

מה המחיר של מנעולן בזיכרון יעקב

כמו כל בעל מקצוע בתחום אחר,  גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירותים על פי מחירון ידוע וקבוע מראש. אנחנו מציגים את המחירון שלנו בפני הלקוחות שלנו, וכל הצעת מחיר שאנחנו מספקים מבוססת על פי מחירון זה. אנחנו דואגים לספק את כל המידע על הצעת המחיר, באופן אמין, שקוף ומפורט, על מנת שכל לקוח אשר פונה אלינו בשביל לקבל שירות מסוים, ידע בדיוק כמה הוא אמור לשלם ועבור מה הוא משלם.

בחלק הבא, נציג נקודות שונות על פיהן אנו קובעים את המחיר הסופי של השירות אותו נספק ללקוחות שלנו. לאחר מכן נציג דוגמא של מחירון של מנעולן 24/7 בזיכרון יעקב, על פי מנעד המחירים שאנו גובים מהלקוחות שלנו, בהתאם לשירותים שאנו מבצעים.

 • המיקום בו מתבצעת העבודה – יש חשיבות למיקום אליו אנו מוזמנים לבצע את השירות, מבחינת, כמה זמן ייקח לנו להגיע אליו, ומה זה אומר מבחינתנו בהיבט של עלויות.   
 • מועד ביצוע העבודה – אנו גובים מהלקוחות שלנו מחיר מסוים עבור כל שירות שניתן במסגרת יום עבודה סדיר לעומת זאת, אנו גובים מחיר אחר עבור שירות אשר ניתן מחוץ לשעות העבודה, למשל, בשעות לילה, סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים. 
 • אופי השירות שאנו מספקים – כל שירות, באופן טבעי, גובה מחיר שונה, בהתאם לסגנון שלו.
 • רכיבים וחלקים – אנו גובים מחיר שונה בהתאם לרכיבים שעלינו להתקין, למשל, מנעולים וצילינדרים חדשים. מחירם יהווה חלק ממחיר העבודה הכולל.

מחירון של מנעולן בזיכרון יעקב כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים עבור מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 250-1500 שקל (תלוי בסוג ואיכות המנעול)

פירוק מנעולים ישנים, תקולים, שבורים וכדומה (כתוצאה מבלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 300-650 שקל

פריצת דלתות ומנעולים מסיבות שונות – 350-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב (המחיר תלוי בסוג הרכב והמנעול המותקן בו)– 150-400 שקל

פריצת מנעולים של כספות (המחיר תלוי בסוג הכספת והמנעול המותקן בה) – 250-500 שקל

פורץ מנעולנים בזיכרון יעקב

פורץ מנעולים בזיכרון יעקב מספק מגוון רחב של שירותים עבור לקוחות, בין אם מדובר על המגזר הפרטי ובין אם מדובר על המגזר העסקי או כל גורם אחר. הוא מספק את השירותים הנדרשים על מנת שיהיה ניתן לפרוץ את הדלת, להיכנס ולצאת ממנה בצורה חופשית, וכן על מנת שיהיה ניתן לתקן את המנעול המותקן בדלת או להתקין מנעול אחר, טוב יותר.

אנחנו כמובן מספקים את השירות הזה לכל מי שמזמין אותנו, כמה שיותר מהר ובצורה אופטימאלית על פי הצרכים של הלקוחות שלנו.

מנעולן בזיכרון יעקב 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מספקים שירותי מנעולן 24/7 בזיכרון יעקב לכל לקוח, תוך הבטחה להגיע לכל אחד ואחת ולכל מקום ביישוב, תוך רבע שעה. אנחנו עובדים מסביב לשעון ומספקים שירותי חירום, כולל בשעות הלילה, הבוקר, הן באמצע השבוע, סופי שבוע, חגים ומועדים. תוך רבע שעה אנחנו אצלכם!

למה איתנו?

כי אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, ברמה אמינה ומקצועית, עם מחירים אטרקטיביים והוגנים. יש לנו מוניטין מאוד איכותי בשוק, אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע המספק שירותים ברמה גבוהה, בעזרת הידע והניסיון שהם צברו במהלך השנים, עם ציוד וכלי עבודה מהמתקדמים ביותר בשוק. אנחנו עובדים עם הלקוחות שלנו בשיתוף פעולה מלא ומספקים להם שירותי מנעולנות ברמה הגבוהה ביותר שהם יכולים למצוא היום בשוק.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן