פורץ דלתות

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

אחת העבודות המשמעויות ביותר של מנעולנים ופורצי דלתות באופן טבעי, היא פריצת דלתות, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים אחרים, למשל עסקיים, מסחריים. בכל פעם כשאדם מוצא את עצמו בתוך המבנה או מחוצה לו מבלי יכולת לפתוח את הדלת.

פריצת דלתות היא שירות מאוד חשוב וחיוני שכל אחד ואחת מאיתנו, ייתכן מאוד שהוא יידרש לו בשלב מסוים בחייו, ולעיתים בשעות לא צפויות כמו שעות לילה מאוחרות או שעות בוקר מאוד מוקדמות.

סוגי פריצת דלתות

אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של פריצות דלתות, הנבדלים בין אם זה בהיבט של השירות ובין אם זה בהיבטים של סוג הדלת. לא כל פריצה דומה לאחרת, באופן טבעי גם לא כל השירותים בתחום הם דומים אך יחד עם זאת, הם צריכים להיות מסופקים על ידי גורמי מקצוע מנוסים, איכותיים, בעלי ידע, מכשור וכלים מתאימים לביצוע השירות.

פריצת דלת טרוקה

 הכוונה היא לפריצת דלת שנטרקה ואי אפשר לפתוח אותה. לשם כך צריך לראות מה מונע ממנה להיפתח בצורה סדירה ואיך אפשר לעשות את זה באופן מקצועי מבלי לגרום נזק לדלת או לרכיבים שלה. בהחלט יכול להיות סיכוי שיהיה צורך להחליף רכיבים שונים, כמו למשל צילינדרים או מנעול שמונעים את האפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה.

פריצת דלת נעולה 

ישנם מקרים בהם הדלת ננעלת ואי אפשר לפתוח אותה. למשל, זה יכול לקרות אם יש בעיה במנעול של הדלת אשר לא ניתן להניע אותו, קרי כשנסובב את המפתח אזי שהוא יסתובב על ריק ולא באמת יאפשר לנו לפתוח את הדלת כפי שאנחנו רוצים. במקרה כזה, יש לבחון מה הבעיה עם המנעול ואיך אפשר להתגבר על הבעיה שלו, בשביל שנוכל לאפשר לדלת להיפתח בצורה סדירה.

פריצת דלתות במקרים ייחודיים 

למשל, מקרים בהם יש ניסיון חבלה בדלת או במנעול, מה שמונע אפשרות פתיחה סדירה שלה, מקרים בהם המנגנון של הדלת נהרס ויש לטפל בו בשביל לאפשר לה להיפתח, יש דברים חיצוניים שמונעים מהדלת להיפתח בצורה סדירה, ואז צריך לאבחן אותם ולטפל בהם כפי שנדרש.

פריצת דלת מיוחדת – הכוונה היא לדלתות שונה מאלו המותקנות במבנה באופן סדיר, בין אם מדובר על דלת חוץ ובין אם מדובר על דלת פנים. למשל דלתות כבדות, דלתות אש ודלתות אחרות המחייבות טיפול הרבה יותר מסיבי. במקרה כזה יש צורך להשתמש במרכיבים וחלקים שונים שיכולים לעזור לנו בתהליך העבודה.

איך בוחרים פורץ דלתות אמין?

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור גורמי מקצוע לצורך פריצת דלתות, בין אם אלו דלתות רגילות, רב-בריח או כל דלת אחרת. אנחנו צריכים לבחון מי יכול לספק לנו שירות על פי הצורך בשביל שנוכל ליהנות משירות איכותי וטוב.

מקצועיות וניסיון – בראש ובראשונה אנחנו צריכים לבחון את המקצועיות והניסיון שעומדים לרשות בעלי המקצוע אותם אנחנו מבקשים להזמין אלינו למבנה לצורך ביצוע השירות. ככל שיש לנו יותר זמן, כך גדל הסיכוי שאנחנו נוכל לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר חכמה ויעילה.

זמינות – בלא מעט מקרים יש חשיבות גדולה לזמינות של בעלי מקצוע המתמחים בפריצת דלתות. אנחנו נרצה שהם יוכלו לספק לנו את השירות כמה שיותר מהר, מבלי שנצטרך להמתין זמן רב, אחת כמה וכמה אם מדובר בשירות אשר נדרש בשעות לא צפויות, כמו שעות לילה או בוקר מוקדמות.

טיפול ואחריות – עלינו לבחון מה סוג הטיפול שהם יכולים לספק לנו ואיזו אחריות הם נותנים לנו על העבודה ועל המרכיבים השונים הנכללים בה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן