תיקון דלתות עץ

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם דלת עץ בבית והיא לא נפתחת כמו שצריך? התקנתם דלת עץ בחדר שינה והיא לא נסגרת עד הסוף? הדלת במשרד איננה נפתחת ונסגרת כמו שאתם רוצים? אל דאגה, צרו איתנו קשר עוד היום ונגיע אליכם תוך רבע שעה!

תיקון דלת עץ

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת עץ

דלתות עץ, לכאורה, הן לא מורכבות מדי. הן מאוד פשוטות מבחינת המבנה והחומר ממנו הן עשויות, אך כמו דלתות רבות אחרות, גם הן עלולות להתמודד עם תקלות שונות שעלולות להשפיע על השימוש בהן וכן על היכולת שלנו ליהנות מהן לאורך זמן. הדבר הנכון לעשות, הוא להזמין מנעולן מקצועי שידע לאבחן את הבעיה ולטפל בה במקום בצורה הטובה יותר.

אילו המקרים בהם נזמין מנעולן:

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים לכוונן את הדלת על מנת שיהיה ניתן לפתוח ולסגור אותה בצורה נכונה, עלינו להזמין מנעולן שמתמחה בכך.

תיקון מנעול הדלת – דלתות עץ כוללות בתוכן מנעולים מסוגים שונים, ככל שהדלת מורכבת יותר או מותקנת במקום "חשוב ורציני" כך סביר להניח שהמנעול יהיה הרבה יותר משמעותי. לכן גם התיקון ידרוש איש מקצוע עם ניסיון וידע נרחב בתחום.

החלפת צירי הדלת – אם יש בעיה עם אחד מהצירים בדלת, אזי שעלינו להזמין איש מקצוע שידע לאבחן את הבעיה מחד ולהחליף את הצירים המקולקלים בצירים חדשים. רק מנעולן מקצועי ידע לעשות את זה. חשוב להבהיר, תיקון ציר דלת עץ הוא תהליך שכיח ומקובל, אך כאמור, רק איש מקצוע מנוסה ידע לעשות את זה בצורה נכונה.

מה המחיר של תיקון דלת עץ

כל מנעולן, בדומה לבעלי מקצוע בתחומים אחרים, קובע מחירון לשירותים שהוא מספק עבור הלקוחות שלו. המחירון נקבע על פי אופי וסוג השירות, המרכיבים בהם הוא משתמש, משך זמן השירות, המיקום אליו הוא מוזמן ומשך הזמן שייקח לו להגיע אל היעד. אם השירות ניתן מחוץ לשעות העבודה הסדירות, קרי שעות הלילה או הבוקר המוקדמות, הרי שהמחיר ישתנה בהתאם.

תיקון דלת עץ מבלי להחליף רכיבים 200-300 ש"ח

תיקון דלת עץ שבורה – 450-550 ש"ח

תיקון שבר בעץ או התנפחות – 250-350 ש"ח

תיקון ציר דלת עץ – 130-350 ש"ח

החלפת ידית דלת עץ – 50-150 ש"ח

החלפת צילינדר דלת עץ – 200-350 ש"ח

כשלקוחות מזמינים אותנו לבצע שירות של תיקון דלת עץ בבית או בעסק, אנחנו דואגים לאבחן את הבעיה, להחליט על סוג הטיפול והתיקון הרצוי, ואז אנחנו מגישים הצעת מחיר מפורטת, מלאה, שקופה ואמינה. אנחנו מוכנים תמיד לענות על כל שאלה בנושא, ולא מסתירים דבר מהלקוחות שלנו. אנחנו מוכנים לייעץ ולעזור, על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר מבחינתם, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות רלוונטיות עבורם.

פורץ דלתות עץ

פריצת דלתות עץ הוא שירות מאוד פופולארי ונפוץ, בפרט כשמדובר על מבנים פרטיים ועסקיים. דלתות עץ יכולות להיתקע מסיבות שונות ואז עלולה להיווצר בעיה לפתוח אותן מבחוץ או מבפנים, וזה מחייב עבודת מנעולן לפריצת דלת בצורה מקצועית ונכונה.

בעת התהליך, אנחנו בודקים האם עלינו להסיר את המנעול בשביל לפרוץ את הדלת או לנטרל אותו בצורות שונות בשביל שיהיה אפשר לפתוח את הדלת. מאוד ייתכן שנידרש להסיר את המנעול ואז להתקין במקומו מנעול חדש, איכותי יותר. לכן גם עלות התיקון תלויה לא מעט בשאלה איזה מנעול הלקוח בוחר להתקין, כמה הוא עולה וכמה עולה להתקין אותו.

בכל מקרה, אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל המידע הרלוונטי על פריצת דלתות עץ וכל מה שקשור לנושא של תיקון דלתות עץ בבית או העסק על פי הצורך.

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו מציעים ללקוחות שירות מקצועי, אמין ורציני, שירות עם מוניטין רב וחיובי. אנחנו מציעים עבודה מקצועית הנעשית על ידי צוות מנוסה ומסור, צוות מקצועי המחזיק ברשותו ידע רב בתחום וכמובן את כל הציוד והכלים הנדרשים לביצוע העבודה. אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל, ואנו מקפידים לספק ללקוחות שלנו הצעות מחיר אטרקטיביות עבור כל שירות.

אם יש לכם בעיה עם דלת עץ, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נגיע אליכם תוך רבע שעה!

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן