מנעולן בגבעת אולגה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בגבעת אולגה וזקוקים למנעולן שיפרוץ עבורכם את הדלת באמצע הלילה? מחפשים איש מקצוע שידע לפרוץ מנעול ישן בבית העסק? זה הזמן ליצור איתנו ואנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך רבע שעה!

 

באילו מקרים נזמין מנעולן בגבעת אולגה

הרבה פעמים כשאנחנו מתקינים מנעול בבית או בעסק, הציפייה שלנו, בדומה למקרים אחרים בהם אנחנו מתקינים פריטים ואמצעים שונים, היא שאנחנו לא נצטרך להתעסק איתו. כל מה שיידרש מאיתנו זה לפתוח ולנעול את המנעול בעזרת מפתח ולא יותר מזה. אנחנו מצפים שלא נצטרך לעבוד קשה מדי, ושהוא לא ידרוש מאיתנו השקעה מרובה.

לצערנו, לא תמיד זה ככה. הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו נאלצים "להתמודד" עם המנעול, בפרט ככל שהזמן עובר אז הוא נשחק, צובר בלאי וקשה לעבוד איתו. לעיתים זה גם נובע מסיבות חיצוניות, למשל ניסיונות פריצה, חבלה או דברים אחרים שמקשים על השימוש בו ומחייב אותנו למצוא פתרונות כיצד לעבוד איתו בצורה חלקה, בשביל שנוכל לפתוח ולסגור את הדלת כפי שאנחנו רוצים ומצפים.

הפתרון הטוב ביותר עבורנו הוא להזמין מנעולן, איש מקצוע שמתמחה בכך. לשמחתנו, היום אנחנו יכולים להזמין מנעולן 24/7 בגבעת אולגה אשר ידע לספק עבורנו את השירותים הרלוונטיים, בשביל שנוכל להתמודד עם כל מנעול בכל דלת, בכל סיטואציה. מנעולן בגבעת אולגה יספק לנו את השירותים הרלוונטיים עבורנו בשביל שנוכל לעבוד איתו, להרגיש בטוחים בתוך הבית או העסק שלנו.

ישנה רשימה של שירותים שכל מנעולן 24/7 בגבעת אולגה יכול וצריך לספק ללקוחותיו, כך גם אנחנו עושים במסגרת העבודה שלנו. כל לקוח הפונה אלינו יכול לקבל מאיתנו את השירותים הנ"ל.

 • פריצת מנעולים ודלתות למבנים פרטיים, בתי עסק, חנויות, משרדים, מוסדות ציבור ועוד.
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים, במקרה של תקלה, בלאי, שחיקה, פריצה, חבלה או מכל סיבה אחרת.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב משפחתיים, מנהלים, עבודה, מסחריים, חקלאיים ואחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות עבור כספות, ארונות ומגירות מאובטחים וכל פריט ריהוט אחר.
 • שדרוג מערכות אבטחה בבית ובעסק
 • התקנת מנעולים במבנים חדשים
 • ייעוץ מקצועי על פי הצורך.

 

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בגבעת אולגה

באופן טבעי, פורץ מנעולים בגבעת אולגה וכן מנעולן 24/7 בגבעת אולגה, מספקים שירותים מסוימים באופן הרבה יותר נפוץ מאשר שירותים אחרים. מדובר על שירותים שלקוחות רבים נדרשים להם, בין אם זה מסיבות טכניות ובין אם זה מסיבות אחרות.

גם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כלל השירותים שנדרשים ממנעולנים, אך ישנם שירותים מסוימים שנחשבים נפוצים יותר בגלל אופי השירות הנדרש ובגלל הצרכים של הלקוחות הפונים אלינו לשם כך. חשוב להבהיר, השירות ניתן עבור המגזר הפרטי והעסקי, בכל עת, ובכל מקום, על פי הצורך.

להלן דוגמא של השירותים הנפוצים ביותר שאמור לספק כל מנעולן 24/7 בגבעת אולגה:

 • פריצת מנעולים ודלתות מכל הסוגים, עבור כל המבנים, בין אם זה למגזר הפרטי או העסקי.
 • החלפת מנעולים ישנים במנעולים חדשים על פי הצורך.
 • שדרוג מערכות אבטחה והתקנת מנעולים חדשים במבנה.
 • שירותי חירום בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב, כספות, ארונות וכל אמצעי אחר.
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים.

חשוב להבהיר, כל השירותים ניתנים כמובן ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך, בעזרת ציוד ומכשור מתקדם וכמובן זה כולל קטלוג עשיר ומגוון של מנעולים חדשניים ואיכותיים.

מה המחיר של מנעולן בגבעת אולגה

כשאנחנו נקראים לבצע עבודה מסוימת עבור לקוח כזה או אחר, הרי שאנחנו נוהגים לספק לו הצעת מחיר מפורטת, שקופה ואמינה, בהתאם לפרמטרים שונים. לכל מנעולן 24/7 בגבעת אולגה יש את סדר העדיפויות שלו לקביעת פרמטרים על פיהם הוא יקבע את המחיר אותו הוא יגבה מהלקוחות שלו.

בחלק הבא, אנחנו נציג פרמטרים שונים על פיהם נקבע המחיר הסופי של השירות אותו אנחנו מספקים ללקוחות שלנו. לאחר מכן נציג בפניכם דוגמא למחירון של מנעולן בגבעת אולגה על פי טווח המחירים שאנחנו גובים מהלקוחות שלנו.

 • מיקום השירות – יש חשיבות למיקום אליו אנחנו נקראים לבצע את השירות, בין היתר, כמה זמן נצטרך לנסוע בשביל להגיע אל הלקוח (מחשבים את עלות הנסיעה במחיר העבודה).
 • מועד מתן השירות –אנחנו גובים מחיר שונה עבור שירות שניתן במהלך יום עבודה סדיר לעומת שירות אשר ניתן מחוץ לשעות העבודה, למשל, במהלך שעות הלילה, סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים. 
 • סוג השירות – כל שירות שאנחנו מספקים גובה מחיר שונה, בהתאם לסגנון שלו.
 • רכיבים – אנחנו גובים מחיר מסוים עבור רכיבים שעלינו להתקין, למשל, מנעול חדש. מחירו יהווה חלק ממחיר העבודה הכולל.

מחירון של מנעולן בגבעת אולגה כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים חדשים עבור מבנים מסוגים שונים. מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 200-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים, תקולים, שבורים וכדומה (עקב בלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 250-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים במבנים שונים – 250-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת כלי רכב (סוג הרכב וסוג המנעול ישפיעו על העלות)– 150-400 שקל

פריצת מנעולי כספות (סוג הכספת והמנעול המותקן בה ישפיע על המחיר של השירות) – 250-500 שקל

פורץ מנעולים בגבעת אולגה

פורץ מנעולים בגבעת אולגה הוא איש מקצוע אשר מתמחה בפריצת מנעולים מכל הסוגים, בין אם זה למבני מגורים, כלי רכב או כל דבר אחר. מדובר באיש מקצוע שאמור להיות זמין למתן שירות בכל עת, בכל יום ובכל שעה, מתוך ידיעה והבנה שהלקוח אשר קורא לו איננו יכול ומוכן לחכות זמן רב עד שיגיע אליו מנעולן ויספק לו את השירות הרצוי. לכן הוא צריך להיות זמין תמיד ומוכן לבצע את השירות תוך זמן קצר ובאופן מקצועי.

מנעולן בגבעת אולגה 24/7 והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מבטיחים לכל לקוח אשר פונה אלינו, שנגיע אליו תוך 15 דקות, לא משנה אם מדובר ביום או בלילה. אנחנו מספקים שירותי חירום בכל עת, לכל לקוח, עבור כל מבנה ורכב, בין אם הוא פרטי או עסקי.

אנחנו מגיעים אל הלקוח תוך רבע שעה מרגע הקריאה ומספקים לו שירות מהיר, איכותי ויסודי, על מנת שהוא יוכל להמשיך בשגרת חייו ללא שום בעיה. ניתן לפנות בכל עת ואנשי הצוות שלנו ידעו להגיע אליכם בכל הזדמנות, לכל עניין, על פי הצרכים שלכם !

למה איתנו?

כי אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירות אמין, מקצועי ואיכותי בכל שעה ובכל יום. אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל. אנחנו יודעים כיצד לעבוד עם מנעולים מסוגים שונים, יש לנו קטלוג עשיר של מנעולים חדשים ומתקדמים המתאימים לכל מבנה ונכס, ויש לנו את הניסיון והציוד המתאים בשביל לפרק, להרכיב, לפרוץ ולבצע כל דבר שנדרש בשביל שהלקוחות שלנו ייהנו מהשירות הטוב ביותר שהם יכולים לקבל בשוק, במחיר האטרקטיבי ביותר!

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן