תיקון דלת ממד

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם בעיה עם דלת ממד בבית? הדלת בעסק לא נפתחת? אתם לא מצליחים לסגור את הדלת כמו שצריך? אל דאג, אנחנו כאן לרשותכם, תוך רבע שעה נגיע אליכם ונפתור כל בעיה שאתם מתמודדים איתה.

תיקון דלת ממד

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת ממד

במקרים רבים, אנחנו בוחרים שלא להזמין בעלי מקצוע ולנסות לטפל בבעיות בעצמנו. אך במקרים של תיקון דלת ממד, כמו במקרים של תיקון דלתות מסוגים אחרים, יהיה נכון להזמין מנעולן המתמחה בכך ויש לו את הציוד והכלים הרלוונטיים לביצוע העבודה.

הנה מספר דוגמאות לשירותים שמנעולן מקצועי יכול להציע לנו בכל מה שקורה לתחום של תיקון דלת ממד:

כיוון דלת – בכל מקרה בו אנחנו צריכים לבצע כיוון של הדלת על מנת שיהיה ניתן לפתוח ולסגור אותה בצורה נכונה, יהיה נכון לפנות אל מנעולן שמתמחה בכך. יש לו את הציוד והמכשור המתאים לכיוון דלת מימד.

תיקון מנעול הדלת – בכל מצב בו מנעול הדלת איננו תקין, בין אם זה אומר שאי אפשר לפתוח את הדלת בצורה סדירה ובין אם זה אומר לנעול אותה בצורה בטוחה, הרי שעלינו להזמין מנעולן שיוכל לבדוק את המנעול ולראות מה מקור הבעיה ואיך אפשר לטפל בה.

החלפת צירי הדלת – על מנת שיהיה ניתן להשתמש בדלת בצורה תקינה, ייתכן ויהיה צורה להחליף את הצירים שלה. מי שיכול לבצע זאת הוא אך ורק מנעולן מקצועי שמתמחה בכך ויש לו את הציוד והאמצעים הרלוונטיים.

מה המחיר של תיקון דלת ממד

דלת ממד היא איננה דלת רגילה, כפי שאנחנו יודעים. מדובר על דלת כבדה, מורכבת, וחזקה, הרבה יותר מכל דלת אחרת המותקנת במבנה, בין אם זה בחלקו הפנימי ובין אם זה בחלקו החיצוני. לכן גם עלויות תיקון של דלת ממד הן שונות מאשר במקרים של דלתות אחרות. לכך צריך להוסיף שכל מנעולן ומומחה בתיקון דלת ממד, קובע את המחירון שלו על פי פרמטרים ומאפיינים ספציפיים, ייחודים עבורו.

הנה דוגמא למחירון של תיקון דלת ממד

התקנה – מחיר ההתקנה נעה בין 500-600 שקל, כאשר אם כוללים בתוך זה גם את מחיר הרכישה, ההובלה ושאר הדברים הרלוונטיים בתהליך אזי שהמחיר ינוע בין 2000 ל-2500 שקל.

קיצור דלת ממד – במקרים בהם יש צורך לקצר את הדלת מסיבות שונות, המחיר ינוע בין 400 ל-600 שקל.

מחיר איזון ציר אחד – 300-350 ש"ח

מחיר איזון שני צירים – 350-400 ש"ח

מחיר החלפת גומי – 400-450 ש"ח

פריצת דלת ממד – 300-450 ש"ח

פריצת מנעול והתקנת מנעול חדש – 600-750 ש"ח

חשוב להבהיר, המחירים שאנחנו מציגים הם ממוצע של מחירי שוק. המחירים יכולים להשתנות בהתאם לאופי העבודה, משך הזמן שהיא מתבצעת, וכן שעת ההזמנה. במידה ומדובר על שירותים הניתנים מחוץ לשעות העבודה הסדירות, אזי שהמחיר עלול להיות גבוה יותר. בכל מקרה, אנחנו נספק לכם הצעת מחיר מלאה, שקופה ומפורטת.

פורץ דלתות ממד

פריצת דלתות היא אף פעם לא עניין פשוט וקל, בוודאי כשמדובר על פריצת דלת ממד. מדובר על נושא סבוך בגלל מבנה הדלת והחומרים ממנה היא עשויה. לכן, אם אנחנו צריכים לפרוץ דלת ממד יש להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך ויש לו את האמצעים והידע הדרושים לביצוע העבודה.

פריצת דלת ממד נדרשת אם וכאשר אנשים נתקעים בתוך החדר או מחוצה לו מבלי שיש להם אפשרות לפתוח אותה, וכן אם אין אפשרות לפתוח את הדלת מסיבות טכניות או אחרות.

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו בחברת מיסטר לוקח מציעים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, בזכות מוניטין שפיתחנו במשך שנים רבות, מוניטין מוכח אשר עשרות ומאות לקוחות מרוצים יכולים להעיד עליו. אנחנו מספיק שירות מקצועי במחיר אטרקטיבי והוגן. הצוות שלנו מגיע אל כל לקוח, בכל מקום, תוך רבע שעה, במטרה לספק את השירות הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל, ומספקים ללקוחות שלנו מרכיבים ומוצרים מהחברות המובילות בתחום הדלתות והמנעולים. אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי על פי הצורך ודואגים לענות על כל שאלה בשקיפות ואמינות. המטרה שלנו היא שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים וייהנו מהשירות הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן