תיקון דלת פנדור

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם דלת פנדור בבית והיא לא תקינה? החלטתם להתקין דלת פנדור בעסק אבל יש לכם בעיה עם המנעול? זקוקים לאיש מקצוע שמתמחה בדלתות פנדור? אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו את כל המידע הרלוונטי ושירות תוך רבע שעה, אנחנו אצלכם!

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת פנדור

בלא מעט מקרים, אנחנו נדרשים להזמין בעלי מקצוע שיספקו עבורנו שירותים שונים, בין אם מדובר בטיפולים, תיקונים ובין אם מדובר בשדרוגים שונים. אם אנחנו זקוקים לבצע תיקון דלת פנדור, אזי שעלינו להזמין מנעולן מקצועי שמתמחה בכך.

אלו המקרים בהם אנחנו צריכים להזמין מנעולן:

כיון דלת – בכל מקרה בו אנחנו זקוקים לכיוון דלת פנדור, עלינו להזמין מנעולן מקצועי שמתמחה בכך ויש לו את הכלים הרלוונטיים לבצע את השירות בצורה הטובה ביותר.

תיקון מנעול הדלת – דלתות פנדור, פנים וחוץ, כוללות בתוכן מנעולים מסוגים שונים. לצערנו, לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו עם בעיות שונות שעלולות להקשות עלינו להשתמש במנעול כפי שאנחנו מצפים. על מנת לטפל ולתקן את הבעיה, אזי שעלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בנושא זה, ובדיוק לשם כך עלינו מנעולן מקצועי.

החלפת צירי הדלת – בכל מקרה בו אנחנו מתמודדים עם בעיה בצירי דלת פנדור, פנים או חוץ, עלינו להזמין מנעולן מקצועי שיכול לאבחן את הבעיה ולהחליף את הצירים כפי שמתבקש. לא פעם זה נדרש כשהצירים ישנים ושחוקים.

מהו המחיר של תיקון דלת פנדור?

כל בעל מקצוע, מנעולן מקצועי, אשר מספק שירות תיקונים לדלת פנדור, מחזיק ברשותו מחירון מלא ומפורט הכולל את כל השירותים שהוא מספק ולצידם המחירים של כל שירות ושירות. המחירון נקבע על פי פרמטרים שהוא קובע, בהתאם לסדר עדיפויות מסוים. בין היתר, הפרמטרים לקביעת מחיר תיקון דלת פנדור הם סוג הבעיה ואופי הטיפול שהיא דורשת, עלות הרכיבים בהם הוא משתמש, שעה ויום הטיפול ועוד שורה ארוכה של פרמטרים חשובים.

דוגמא למחירון של תיקון דלת פנדור:

שעת ביקור – מנעולן נוהג לגבות בממוצע 250 ש"ח על שעת ביקור, זה תלוי ביום ובשעה.

כמה עולה כיוון דלת פנדור – 250-350 ש"ח

תיקון דלת שלא נסגרת – 280-400 ש"ח

תיקון ידית פנדור – 200-300 ש"ח

תיקון ציר דלת פנדור – 300-400 ש"ח

החלפת צילינדר לדלת פנדור – 250-350 ש"ח

כמה עולה החלפת מנעול פנדור – 300-400 ש"ח

פריצת דלתות פנדור – 250 -400 ש"ח

אנחנו בחברה נוהגים לספק ללקוחות שלנו מחירון מלא ומפורט עבור כל השירותים שאנו מספקים, בפרט בכל מה שקשור לנושא של תיקון דלת פנדור. כשלקוח פונה אלינו, אנו מספקים לו הצעת מחיר אטרקטיבית, מפורטת, מלאה ושקופה. אם יש לו שאלות, אנחנו תמיד שמחים לענות ולספק את כל המידע הרלוונטי עבורו, ותמיד שמחים לפרט ולייעץ בנושא.

פורץ דלתות פנדור

אחד השירותים המשמעותיים ביותר שמספקים מנעולנים מקצועיים בהקשר של תיקון דלת פנדור, היא פריצת דלתות. שירות זה ניתן למגזר הפרטי והעסקי, בכל מקרה בו הדלת איננה נפתחת כלל ויש צורך לפרוץ אותה לשם כך. השירות ניתן בכל יום ובכל שעה, בין אם נתקעים בתוך חלל החדר או מחוצה לו.

השירות ניתן אחרי שמאבחנים את מקור הבעיה ומזהים מה נדרש בשביל לטפל בבעיה בצורה מקצועית ונכונה. במקרים רבים, השירות מחייב פירוק של מנעול הדלת ולאחר מכן, כשמסיימים את תהליך הפרימה יש להרכיב מנעול חדש. לכן עלויות השירות כוללות לא רק את הפריצה עצמה אלא גם התקנה של מנעול חדש בדלת.

למה לפנות למיסטר לוקס?

באתר mr-locks תמצאו מנעולנים בכירים בעלי ניסיון רב, שירות מקצועי, אמין ויסודי, בכל יום ובכל שעה, בכל היבט שקשור לדלתות פנדור ולדלתות בכלל. יש לנו מוניטין רחב וחיובי מאוד בתחום, כפי שיכולים להעיד הרבה מאוד לקוחות בכל רחבי הארץ.

אנחנו מציעים ומספקים שירותים מסוגים שונים, בכל שעה ובכל יום, במחיר אטרקטיבי והוגן. אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל. כל לקוח שפונה אלינו מקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי אודות השירותים שלנו ואודות אופי הטיפול הנדרש בבעיה. אז אם אתם זקוקים לאנשי מקצוע לתיקון דלתות פנדור, אנחנו כאן בשבילכם בכל שעה ובכל יום.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן