תיקון דלתות כניסה לבניין

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

 דלת הכניסה לבניין לא נפתחת בצורה סדירה? הדלת נטרקת חזק ומהר מדי? אי אפשר לסגור ולנעול אותה כמו שאתם רוצים? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לתקן את מה שדורש תיקון. תוך 15 דקות בלבד אנחנו אצלכם!

תיקון דלת כניסה  

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלתות כניסה

תיקון דלתות כניסה הוא תהליך לא מורכב, אך חשוב שיהיה זה איש מקצוע בדמות מנעולן שיבצע את התיקון. הוא ידע לאבחן את הבעיה, לבחון דרכים לפתור אותה ובסופו של דבר לבצע את התיקון הרלוונטי. תיקון דלתות כניסה לבניין הוא מאוד חשוב בשביל שאנחנו נוכל להיכנס ולצאת בצורה סדירה, לאבטח את המבנה מפני כניסה של אנשים זרים, ולאפשר פעילות סדירה בבניין עצמו ובלובי בפרט.

אלו המקרים בהם נרצה להזמין מנעולן:

כיוון דלת – כל דלת ובפרט דלתות כניסה, דורשת כיוונן על מנת שיהיה ניתן לפתוח ולסגור אותה בצורה נכונה, טובה והרמטית עד הסוף. לשם כך, יש להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך ויש לו את האמצעים והכלים הדרושים לביצוע העבודה.

תיקון מנעול הדלת – דלתות כניסה לבניין כוללות מנעולים מסוגים שונים המאפשרים נעילה חלקה ומלאה של הדלת. במקרה שיש בעיה במנעול, מוטב להזמין איש מקצוע כגון מנעולן שיבחן את הבעיה ויחליט כיצד לטפל בה.

החלפת צירי הדלת – אחת הדרכים להתמודד עם בעיה בדלתות כניסה לבניין, היא החלפת צירים ישנים של הדלת בצירים חדשים. לשם כך, נזמין איש מקצוע שמתמחה בכך וידע לספק עבורנו את השירות הרלוונטי. יש לו את האמצעים, ידע וכמובן הוא יודע אילו צירים יכולים להתאים לדלת שלנו.

תיקון דלתות כניסה לבניין

מה המחיר של תיקון דלת כניסה

מחירון תיקון דלתות כניסה לבניין נקבע על ידי בעל מקצוע בהתאם לפרמטרים שונים. למשל, סוג הדלת, החומר ממנו היא עשויה, סוג הבעיה, אופי הטיפול, משך הזמן שזה עלול לקחת, מיקום המבנה וכמה זמן הוא נדרש לנסוע בשביל להגיע אליו, שעת ההזמנה ועוד. כל בעל מקצוע קובע את הפרמטרים על פי מחירי השוק ובהתאם לביקוש. לכן המחירים אינם בהכרח אחידים.

התקנה – מחיר התקנת דלתות פנים נעה בין 500-700 ש"ח, זה תלוי בסוג הדלת כמובן.
מחיר הדלת, ההובלה ודברים רלוונטיים אחרים בתהליך יכולים לעלות את המחיר ל- 3000-3500 ש"ח

מחיר איזון ציר אחד של דלתות כניסה – 350-450 ש"ח

מחיר איזון שני צירים של דלתות כניסה – 400-500 ש"ח

פריצת דלת כניסה – 500-600 ש"ח

תיקון מנגנון דלתות כניסה (תלוי בסוג הדלת) – 500-600 ש"ח

כשלקוחות מזמינים אותנו לספק להם שירות של תיקון דלתות כניסה ללובי, אנחנו מקפידים לספק להם את כל המידע אודות התיקון. זה כולל הצעת מחיר מפורטת, בשקיפות מלאה וכן אנחנו מוכנים לענות על כל שאלה הקשורה לאופי הטיפול ולדרך בה החלטנו לתמחר אותו.

תיקון דלתות כניסה

פורץ דלתות כניסה

ישנם לא מעט פעמים בהם אנחנו מוזמנים ללקוחות שונים לצורך עבודת פריצת דלתות כניסה לבניין, בין אם זה בניין מגורים ובין אם זה בניין מסחרי, עסקים או כל סוג אחר. פריצת דלתות כניסה נדרשת אם וכאשר אין אפשרות לפתוח את הדלת מבחוץ או מבפנים בצורה סדירה עקב בעיה במנעול או בחלק אחר במנגנון הדלת. לכן צריך איש מקצוע שידע כיצד לבצע את הליך הפריצה בצורה מסודרת ונוחה, מבלי לגרום נזק לדלת.

בעת תהליך הפריצה, אנחנו מנטרלים את המנעול, לעיתים מסירים אותו, ואחרי שמסיימים את התהליך, אנחנו מתקינים מנעול חדש, מתקדם ואיכותי יותר, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה וכן לנעול אותה כפי שבעלי המבנה והדיירים בו מעוניינים.

חשוב לציין, הרבה פעמים התהליך דורש ניתוק של מערכת אינטרקום או מערכות אחרות, על מנת שיהיה ניתן לפרוץ את הדלת ולבצע את התיקון הרלוונטי.

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו במיסטר לוקס מציעים ללקוחות שלנו שירות מקצועי, אמין, איכותי, שירות עם מוניטין רב ומגוון שאנחנו יצרנו לעצמנו במהלך השנים. אנחנו מציעים ללקוחות מקצועיות ואמינות, שירות ברמה הגבוהה ביותר בעזרת צוות רציני ויסודי, וכל זה במחיר הגון ואטרקטיבי לכל כיס.

אנחנו עובדים ברישיון ועם אישור של משטרת ישראל, ולכן אין חשש להזמין אותנו בכל עת לכל עבודה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן