מנעולן בבנימינה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בבנימינה וזקוקים לשירותי מנעולן לפריצת דלת בבית? נתקעתם מחוץ למשרד וזקוקים לשירותיו של איש מקצוע מנוסה שיפתח אותה עבורכם? אל דאגה, צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח להגיע אליכם תוך רבע שעה בלבד!

באילו מקרים נזמין מנעולן בבנימינה

כשאנחנו נתקלים בבעיה במבנה של הבית או העסק, עומדות לרשותנו מספר אופציות. אופציה אחת, היא להאמין שהבעיה זמנית וייתכן ופעם הבאה לא נידרש להתמודד איתה. אופציה שנייה, לנסות ולטפל בבעיה בעצמנו באמצעות הידע שרכשנו וצברנו עם הזמן, ייתכן ונוכל להתמודד עם הבעיה באמצעות כלים ואמצעים שעומדים לרשותנו, אף על פי שאנחנו לא אנשי מקצוע. אופציה שלישית היא לקרוא לאדם קרוב עם ידיים טכניות שיפתור את הבעיה, אופציה רביעית, להזמין אנשי מקצוע שיטפלו בבעיה.

האופציה האחרונה היא ההגיונית והנכונה מבין כל האופציות שעומדות לרשותנו ולו בגלל העובדה, שכך אנחנו נוכל להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה מחד, ומאידך נוכל לוודא שהבעיה לא תחזור שוב אלא נוכל להימנע מכך ולחזור אל שגרת החיים הסדירה שלנו.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בשלל מקרים בהם נזמין מנעולן בבנימינה. מדובר על מקרים בהם אנחנו מתמודדים עם בעיות הקשורות לדלתות ומנעולים במבנה, בין אם מדובר על דלת כניסה או דלת פנימית, מנעולים מסוג כזה או אחר, וכמובן שזה נכון לגבי כל סוג של מבנה בו אנחנו מבקשים להשתמש.

באילו מקרים נרצה להזמין מנעולן בבנימינה?

 • פריצת מנעולים ודלתות במבני מגורים (בתים פרטיים, דירות, דירות גג, קראוונים ועוד), משרדים, חנויות, מוסדות ציבור, מחסנים, מפעלים ומבנים נוספים.)
 • פריצת מנעולים ודלתות בכלי רכב (משפחתיים, מנהלים, עבודה, חקלאות, מסחריים ועוד)
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 • תיקון מנעולים (כתוצאה מבלאי, שבר, חבלה, פריצה ומקרים אחרים)
 • פריצת מנעולים ודלתות בכספות, ארונות, מגירות אבטחה, ובכל מתקן אחר.
 • פריצת צילינדרים
 • כשפול מפתחות ושלטים חכמים
 • ייעוץ מקצועי
 • שדרוג מערכות קיימות

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בבנימינה

כל מנעולן יש סט של שירותים אותם הוא מספק ללקוחות הפונים אליו, בין אם מדובר בלקוחות פרטיים או עסקיים. מדובר על סט שירותים שהוא מתמחה בהם ויכול לספק אותם על פי הצרכים של הלקוחות.

בכל מה שקשור לסט השירותים הרלוונטיים, הרי שישנם שירותים הנחשבים נפוצים יותר, בין אם זה בגלל דרישות הלקוחות ובין אם זה בגלל היכולות והידע של בעל המקצוע בתחום. גם לנו, בתור חברה המספקת שירותי פריצת מנעולים בבנימינה למגזר הפרטי והעסקי, ישנם שירותים מסוימים שאנו מעניקים ללקוחות שלנו על בסיס קבוע, חלקם נפוצים יותר מאחרים.

הנה כמה דוגמאות לשירותים נפוצים של מנעולן 24/7 בנימינה:

 • פריצת מנעולים ודלתות מכל הסוגים על פי דרישות הלקוחות
 • שירות חירום בשעות הלילה המאוחרות או הבוקר המוקדמות, למגזר הפרטי והעסקי.
 • פריצת מנעולים ודלתות לכלי רכב מסוגים שונים.
 • שירות החלפת מנעולים, בפרט אחרי ניסיונות פריצה או חבלה.
 • שדרוג מערכות אבטחה וייעוץ מקצועי מותאם
 • פריצת כספות, ארונות ומגירות אבטחה במקרי חירום ובכלל. למשל, כספות באולמות אירועים, בתי עסק ועוד.

כל השירותים שלנו ניתנים על פי דרישות הלקוחות שלנו ואנחנו מספקים אותם כמה שיותר מהר על מנת לספק את השירות הטוב ביותר בתנאים הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו בבנימינה ובכל הסביבה.

מה המחיר של מנעולן בבנימינה?

כל מנעולן 24/7 בבנימינה המספק שירותים לתושבי היישוב והסביבה, ובכלל כל מנעולן מקצועי, עובד עם מחירון שהוא קובע על פי סדר העדיפויות שלו. השירות ניתן בהתאם לצרכים של הלקוח ולכל שירות מתויגת הצעת מחיר שהוא מספק ובהתאם יכול הלקוח להחליט האם מתאים לו לשלם את המחיר המתבקש עבור השירות הרצוי.

בחלק הבא נציג את הפרמטרים שיכולים לקבוע ולהשפיע על המחיר הסופי של העבודה, ולאחר מכן אנחנו נציג דוגמאות למחירון של מנעולן 24/7 בבנימינה.

 • מיקום – היכן ניתן השירות ותוך כמה זמן צריך המנעולן לנסוע בשביל להגיע אל הלקוח (מחשב את עלות הנסיעה במחיר העבודה).
 • מועד מתן השירות –מנעולן גובה מחיר שונה משירות שניתן במהלך יום עבודה סדיר לעומת שירות אשר ניתן, למשל, במהלך שעות הלילה, סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים. 
 • סוג השירות – כל שירות יגבה מחיר שונה, בהתאם לאופי שלו.
 • חלקים – במידה ויש צורך להתקין, למשל, מנעול חדש, הרי מחירו יהווה חלק ממחיר העבודה הכולל.

מחירון של מנעולן בבנימינה כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים חדשים לכלל המבנים. הכוונה היא למבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 200-1300 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים, תקולים, שבורים וכדומה (כתוצאה ממקרים של בלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 250-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים בכל סוג של מבנה – 250-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת כלי רכב (הכוונה לכלל סוגי הרכבים על פי המנעול המותקן בהם)– 150-400 שקל

פריצת מנעולי כספות (הכוונה לכלל סוגי הכספות על פי המנעול המותקן בהם) – 250-500 שקל

 

פורץ מנעולים בבנימינה

שירותיו של פורץ מנעולנים בבנימינה הוא מאוד חשוב, בין אם מדובר בשירות הניתן עבור לקוחות פרטיים ובין אם הוא ניתן עבור לקוחות עסקיים או ציבוריים. יש חשיבות לשירות זה, מאחר והוא מתייחס להיבטים שונים של כל לקוח בעיר זקוק ומצפה להם, בפרט אם מדובר על שירות הניתן בשעת חירום.

פורץ מנעולים בבנימינה אמור לספק שירותים בכל שעה, בכל יום, לא משנה באיזו תקופה בשנה מדובר, לא משנה תנאי מזג אוויר, מה שחשוב הם הצרכים של הלקוחות מחד, והשירות שיכול פורץ מנעולים מקצועי ואיכותי לספק ללקוחות שלו.

אנחנו בחברה דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל השירותים הרלוונטיים בתחום, על פי הצורך, במשך כל ימות השנה.

מנעולן בבנימינה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

דוגמא טובה, זו היכולת שלנו לספק שירותי מנעולן מנעולן 24/7 בבנימינה על פי הצורך של הלקוחות שלנו. אנחנו יכולים ומספקים שירותי חירום עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי בהתאם לצרכים שלהם, 24/7. אנחנו מגיעים לכל מקום, תוך רבע שעה בלבד מרגע הקריאה. ברור לנו שהלקוחות שלנו מצפים מאיתנו להגיע כמה שיותר מהר ולא לתת להם להמתין שעות ארוכות, בוודאי לא כשמדובר על שעות ערב או הלילה המאוחרות.

אנחנו מספקים את השירות הרלוונטי בשביל לפרוץ דלתות או מנעולים על פי הצורך, בשביל שהלקוחות שלנו יוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שאנחנו יכולים להציע להם.

למה איתנו?

בשביל לענות על השאלה למה איתנו, הרי שכל מה שצריך לעשות זה ללמוד על השירות שאנחנו מספקים ועל המוניטין שבנינו במהלך השנים. יש לנו ניסיון רב, ידע עצום שצברנו, כלים וציוד מתאימים, אנחנו נחשבים למאוד אמינים והלקוחות שלנו מרוצים מהשירות ומהמחיר שאנחנו גובים.

אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל ואנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל התנאים הטובים ביותר בשביל להבטיח להם שירות ברמה הגבוהה ביותר בכל פעם כשמזמינים אותנו לבצע עבודה כזו או אחרת.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן