החלפת צילינדר

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

בכל מבנה של דלת, קיים מנגנון נעילה מסוג מסוים. אחד המנגנונים היעילים והבטוחים ביותר הוא מנגנון צילינדר. מדובר על מערכת ייחודית שמאפשר למעשה את הנעילה והפתיחה של הדלת באופן כזה שיהיה מאוד קשה לשבור ולפרוץ את המנעול.

אך בדומה למנעולים אחרים, בפרט מנעולים של דלתות כניסה ויציאה, הרי שגם צילינדרים צריך להחליף מעת לעת מסיבות שונות. החלפת צילינדר היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר המתבצעות על ידי מנעולנים ופורצי דלתות מורשים. מדובר בפעולה שיכולה להתבצע במקרי חירום מסוימים וכן במקרים צפויים או קבועים, מסיבה כזו או אחרת.

החלפת צילינדר

מתי נרצה להחליף צילינדר?

כאמור, ישנם מקרים מסוימים בהם נרצה לבצע החלפת צילינדר בדלת מסיבות לא צפויות, למשל:

תקלות במנגנון 

אם יש בעיה במנגנון של הדלת ובפרט במנגנון של הצילינדר, הרי שאנחנו נצטרך להחליף אותו. למשל, אם אי אפשר לפתוח את הדלת (במקרים בהם יש צורך לבצע פריצה מכוונת), מקרים בהם המפתח לא מסוגל לפתוח את הדלת או שלא ניתן לנעול אותה כפי שאנחנו רוצים.

פריצה 

מקרים בהם נעשה ניסיון פריצה למבנה, מחייבים החלפת צילינדר מכמה סיבות. ראשית, אם הניסיון צלח, אז סביר להניח שהמנעול כבר איננו תקין. שנית, אם הניסיון לא צלח, נרצה להחליף את המנגנון הישן בחדש ומשוכלל יותר. צריך לציין, הרבה פעמים אנשים בוחרים להחליף מנגנון צילינדר אם וכאשר יש ניסיונות פריצה באזור, והם רוצים להקדים תרופה למכה ולמנוע מצב בו פורצים ינסו לפרוץ אליהם.

דוגמאות למקרים מכוונים בהם יש צורך בהחלפת צילינדר:

מעבר דירה 

כל מקרה בו אנחנו עוברים דירה, כולל מקרים של השכרת דירה מבעליה, מחייבים החלפת צילינדר, מאחר ואנחנו לא יכולים להיות בטוחים למי יש את המפתח שלנו ועד כמה זה יכול להשפיע עלינו.

אובדן מפתח 

במקרים בהם אנחנו מאבדים את המפתח לדלת, מומלץ מאוד לבצע החלפה של הצילינדר בשביל שנוכל להרגיש הרבה יותר בטוחים, אם במקרה מישהו ימצא את המפתח שלנו וירצה לעשות בו שימוש.

איך זה מתבצע בפועל?

החלפת צילינדר לדלת, נעשית בהתאם לסוג הדלת ולסוג המבנה. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של צילינדרים, למשל, צילינדר רב בריח וצילינדר מולטילוק. לכל אחד מהם יש את היתרונות שלו. אנחנו צריכים לבחון איזה צילינדר יכול להתאים ולשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

ההחלפה תתבצע על ידי איש מקצוע שיפרק את הצילינדר הישן וירכיב במקומו צילינדר חדש. הוא ידע להתאים את סוג הצילינדר הרלוונטי לסוג הדלת כאמור, וכן לצרכים שלנו. ישנם מבנים ונכסים שיהיה צורך להתקין בהם צילינדר חזק ומורכב, בעוד שבמקרים אחרים, בפרט כשמדובר על דירות ישנות וזולות או על חדרים פנימיים, אזי שאפשר להתקין צילינדר הרבה יותר פשוט.

בסיום תהליך ההתקנה, אחרי שהוא יבחן את הצילינדר ואת הדלת, הוא יספק לנו את המפתחות למנעול החדש וכן הוא יצטרך להסביר לנו מה בדיוק הוא עשה. חשוב מאוד שנקבל ממנו את כל המידע על הצילינדר החדש ומה ההבדל בינו לבין הישן.

איך בוחרים את האיש הנכון לביצוע העבודה?

מי שאמור לבצע עבורנו את השירות הוא מנעולן מקצועי שמתמחה בכל מה שקשור להתקנה והחלפה של מנעולים.

הוא צריך להחזיק ברשותו את הציוד והמכשור המתאים, חשוב שיהיה לו את הידע הדרוש בשביל לבצע את השירות, וכמובן שהוא צריך להיות בעל מקצוע אמין, רציני, יסודי, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שידע לבצע את העבודה כמו שצריך ולספק לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן