תיקון דלת פלדלת

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם דלת פלדלת בבית והיא לא עובדת בצורה תקינה? הדלת במשרד איננה ננעלת כמו שצריך? רוצים להחליף מנעול בדלת פלדלת ישנה? אין לכם מה לחשוש, פנו אלינו עוד היום ותוך רבע שעה אנחנו נגיע אליכם!

תיקון דלת פלדלת

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעול לתיקון דלת פלדלת?

בשביל לטפל בדלתות פלדלת בבית או בעסק, עלינו להזמין אנשי מקצוע שמתמחים בכך ולא לנסות ולבצע את התיקון בעצמנו, הרי לרוב לא יהיו לנו את הכלים המתאימים וסביר להניח שגם לא יהיה את הידע הדרוש לכך. מי שיכול לעזור לנו להתמודד עם תקלות שונות ולטפל בהן בצורה מקצועית, יסודית ונכונה, הוא מנעולן המומחה בתיקון דלת פלדלת.

אלו המקרים בהם נרצה להזמין מנעולן:

כיוון דלת – אם יש בעיה עם הצירים של הדלת המחייבים כיוון מחדש, אזי שעלינו להזמין מנעולן שמתמחה בכך ויש לו את הציוד המתאים לסוג תקלה זו.

תיקון מנעול הדלת – בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לבצע תיקון מנעול הדלת, עלינו להזמין מנעולן שמתמחה בכך. זה נכון לגבי מקרים בהם אנחנו צריכים להחליף מנעול, לתקן מנעול מקולקל, לפרוץ מנעול ישן או כל מקרה אחר. לדלתות פלדלת ישנם מנעולים מסוגים שונים ואיש מקצוע בדמותו של מנעולן מוסמך ומקצועי ידע לספק לנו את המנעול המתאים לדלת.

החלפת צירי הדלת – אנחנו צריכים לשכור איש מקצוע, מנעולן, שידע לבצע החלפה של צירים על פי הצורך, בהתאם לסוג ומבנה הדלת שלנו.

מה המחיר של תיקון דלת פלדלת?

באופן טבעי, כל טיפול בדלת פלדלת גובה מחיר מסוים אשר נקבע על ידי איש מקצוע, בהתאם למחירון שלו, על פי סוג העבודה, סוג החומרים בהם הוא משתמש, משך זמן העבודה, המיקום אליו הוא נדרש להגיע לשם ביצוע העבודה, שעת מועד העבודה ועוד. כל מנעולן קובע לעצמו את המחירון במטרה לספק הצעת מחיר אטרקטיבית ללקוחות הפונים אליו.

דוגמא למחירון תיקון דלת פלדלת?

ביקור בלבד– ביקור מנעולן עולה בממוצע 250 שקל, אך זה תלוי בשעה וביום וכן במיקום אליו מתבקש להגיע המנעולן.

החלפת צילינדר לדלת – 250-500 שקל (אם מדובר על יותר מצילינדר אחד, המחיר יהיה גבוה יותר)

תיקון צילינדר בדלת – 150-350 שקל (אם מדובר על יותר מצילינדר אחד, המחיר יהיה גבוה יותר)

החלפת מנעול – 300-600 שקל (תלוי בסוג המנעול)

כיוון דלת פלדלת – 250-350 שקל

תיקון פלדלת – 200-350 שקל (תלוי באופי הטיפול)

פריצת מנעול פלדלת – 150-350 שקל (תלוי בשעה וביום)

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו הצעת מחיר אטרקטיבית, מפורטת, מלאה ושקופה, עם פירוט מלא אודות כל פעולה והמחיר שאנחנו גובים עבורה. אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את כל המידע הרלוונטי בשביל שידעו מה אנחנו מתכוונים לעשות ועבור מה הם משלמים.

פורץ דלתות פלדלת

פריצת דלתות פלדלת היא אחת העבודות החשובות, המשמעויות והשכיחות ביותר לש מנעולנים וטכנאי דלתות פלדלת. מדובר על שירות שניתן הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי או הציבורי. השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע בכל יום ובכל שעה, כולל בשעות עבודה לא סדירות.

פריצת דלת נעשית, אם וכאשר נתקעים מחוץ למבנה או בתוכו, מבלי שיש אפשרות לפתוח את הדלת בצורה סדירה. בדרך כלל זה קורה בגלל בעיה במנעול הדלת או בדלת עצמה. בכל מקרה, בעת מהלך הפריצה יש צורך להסיר את המנעול או לנטרל אותו כך שיהיה ניתן לפתוח את הדלת ולאפשר כניסה ויציאה. לאחר מכן, יותקן מנעול חדש ותקין בדלת.

למה לפנות למיסטר לוקס?

אנחנו בחברת מיסטר לוקס מעסיקים מנעולנים מקצועיים, מנוסים המספקים ללקוחות שלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, שירות אמין, שקוף ומלא, עם כל המידע הרלוונטי, וכמובן במחירים הוגנים. אנחנו עובדים עם המכשור המתקדם ביותר בשוק, יש לנו קטלוג עשיר ומגוון של מוצרים ובפרט מנעולי פלדלת מסוגים שונים. אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל.

כל לקוח שפונה אלינו יודע שהוא יקבל אצלנו את השירות הטוב ביותר, בכל יום ובכל שעה, אנחנו מגיעים לכל מקום, תוך זמן קצר, במטרה לספק ללקוחות שלנו את השירות הרלוונטי על פי הצרכים שלהם, בהתאם לסוג הדלת המותקנת אצלם וכמובן על פי סוג הבעיה איתה הם מתמודדים.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן