מנעולן באור עקיבא

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים באור עקיבא וזקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי לפריצת דלתות? נתקעתם מחוץ לבית ומחפשים איש מקצוע שיעזור לכם לפרוץ את הדלת? המנעול של העסק נשבר וצריכים להחליף אותו? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו שירות תוך רבע שעה בלבד!

 

באילו מקרים נזמין מנעולן באור עקיבא

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של בעל מקצוע כזה או אחר, באופן טבעי לפני שניצור איתו קשר, נבחן היטב אילו שירותים הוא יכול לספק לנו ועד כמה אנחנו יכולים לסמוך ולבטוח בו שידע לספק לנו את השירות הטוב ביותר עבורנו.

כך נעשה במקרה שנידרש לשירותי חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר או כל שירות אחר. כך גם נעשה אם נידרש לשירותיו של מנעולן 24/7 באור עקיבא. אנחנו נבחן אילו שירותים הוא יכול לספק לנו ועד כמה אנחנו יכולים לבטוח בו שאכן ידע לספק לנו את השירות הטוב ביותר על פי הצרכים שלנו. אנחנו נבחן היטב מה הוא יכול להציע לנו, וכיצד זה יכול לשרת אותנו.

כל מנעולן 24/7 באור עקיבא אמור להיות מסוגל לבצע שורה ארוכה של עבודות ולספק בכך שירותים שונים, בין אם זה למגזר הפרטי ובין אם זה למגזר העסקי או הציבורי. כך אנחנו עושים אם וכאשר פונים אלינו לקוחות המבקשים להזמין אותנו לבצע עבודה מסוימת. יש לנו רשימה ארוכה של שירותים אותם אנחנו מספקים לכל לקוח המעוניין בכך, וכמובן שאנחנו מקפידים לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר.

הנה רשימה של שירותים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו:

 • פריצת מנעולים ודלתות למבני מגורים, חנויות, משרדים, מחסנים, מפעלים, מסעדות, בתי קפה ומבנים אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות לכלי רכב, מסחריים, משפחתיים, מנהלים, עבודה, חקלאיים, הסעות ועוד.
 • פריצת כספות, ארונות מאובטחים, מגירות אבטחה וכל מתקן אחר שמותקן מנעול מסוג כזה או אחר.
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 • התקנת מנעולים חדשים אחרי פריצה או מעבר דירה
 • תיקון מנעולים תקולים, מנעולים עם בלאי, או כל בעיה אחרת.
 • שדרוג מערכות אבטחה
 • ייעוץ מקצועי
 • שכפול מפתחות וקידוד מנעולים חכמים

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן באור עקיבא

כמו כל בעל מקצוע בכל תחום אחר, גם מנעולן 24/7 באור עקיבא מספק מגוון שירותים באופן שכיח יותר מאשר שירותים אחרים. זה נובע בגלל דרישות השוק מחד ובגלל היכולות המקצועיות וההתמחויות שלו בתחום, מאידך.

באופן טבעי, ישנם גורמים פרטיים ואחרים אשר נדרשים לשירותים מסוימים באופן שכיח יותר, זאת מסיבות שונות, ועל כן אנחנו נוהגים לספק אותם לכל לקוח הפונה אלינו ומזמין אותנו לספק לו שירות, בין אם זה בביתו ובין אם זה בעסק שלו. אנחנו תמיד מוכנים לספק ללקוחות שלנו את כל השירותים הרלוונטיים, באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר.

אלו השירותים הנפוצים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו באור עקיבא והסביבה:

 • פריצת מנעולים ודלתות של בתי מגורים, בתי עסק, חנויות ומשרדים, בתי קפה ומסעדות, ומקומות אחרים.
 • פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב מסוגים שונים.
 • פריצת מנעולים של כספות, ארונות, מגירות ואמצעי אחסון נוספים.
 • החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 • תיקון מנעולים תקולים, כתוצאה מחבלה, פריצה או מכל סיבה אחרת.
 • שדרוג מערכות אבטחה
 • התקנת מנעולים במבנים חדשים או כתוצאה מהחלפת בעלים/דיירים.
 • ביצוע שירותים בשעות חירום, פריצת מנעולים ודלתות.

את כל השירותים אנחנו מספקים בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בכך, על ידי ציוד ומכשור רציני, ובעזרת הניסיון שהם צברו במהלך השנים במסגרת עבודתם אל מול לקוחות פרטיים ועסקיים.

מה המחיר של מנעולן באור עקיבא

כשאנחנו מוזמנים לספק שירות עבור לקוח כזה או אחר, אנו מתחייבים לספק הצעת מחיר אמינה, מפורטת ושקופה באופן שיאפשר ללקוח לדעת בדיוק כמה הוא משלם, על מה הוא משלם ואם יש לו שאלות, אנחנו תמיד שמחים לענות לו ולספק את המידע הרלוונטי אודות כל פרט ופרט בהצעת המחיר.

בחלק הבא, נציג בפניכם סעיפים שונים על פיהם אנחנו קובעים את המחיר הסופי של השירות אותו אנו מספקים ללקוחות שלנו. לאחר מכן נציג דוגמא של מחירון של מנעולן 24/7 באור עקיבא, על פי טווח המחירים שאנחנו גובים מהלקוחות שלנו ובהתאם לשירותים שאנחנו מבצעים.

 • המקום בו אנחנו מבצעים את העבודה– יש חשיבות למיקום אליו אנחנו נקראים לבצע את השירות, מבחינת, כמה זמן ייקח לנו להגיע אליו, ומה זה ידרוש מאיתנו מבחינת עלויות. 
 • השעה והיום בו אנחנו מבצעים את השירות –אנו גובים מהלקוחות שלנו מחיר שונה עבור שירות שניתן במסגרת יום עבודה סדיר לעומת שירות אשר ניתן מחוץ לשעות העבודה, לדוגמא, בשעות לילה, סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים. 
 •  אופי השירות שאנחנו מבצעים – כל שירות גובה מחיר שונה, בהתאם לסגנון שלו.
 • רכיבים ומאפיינים – אנו גובים מחיר שונה בהתאם לרכיבים שעלינו להתקין, למשל, מנעול חדש. מחירו יהווה חלק ממחיר העבודה הכולל.

מחירון של מנעולן באור עקיבא כולל את החלקים הבאים:

התקנת מנעולים עבור מבנים שונים. מבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 250-1500 שקל (תלוי בסוג, איכות ותמחור המנעול)

פירוק מנעולים תקולים, שבורים וכדומה (כתוצאה מבלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 300-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים – 350-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת כלי רכב (המחיר תלוי בסוג הרכב והמנעול המותקן בו)– 150-400 שקל

פריצת כספות (המחיר תלוי בסוג הכספת והמנעול המותקן בה) – 250-500 שקל

פורץ מנעולים באור עקיבא

אחד השירותים החשובים ביותר של כל מנעולן 24/7 באור עקיבא, היא פריצת מנעולים, בין אם זה למבני מגורים, בתי עסק ובכל מבנה אחר. פורץ מנעולים באור עקיבא נדרש לספק שירותים בכל עת כשהלקוחות שלו מוצאים את עצמם בתוך או מחוץ למבנה מבלי יכולת לפתוח את הדלת בצורה סדירה, להיכנס ולצאת באופן שגרתי מהמבנה ולקיים אורח חיים סדיר.

מנעולן באור עקיבא 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אחד השירותים החשובים ביותר של כל מנעולן באור עקיבא, זו היכולת להגיע אל הלקוח בכל יום, בכל שעה, 24/7 ולספק שירות כמה שיותר מהר. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירותי חירום ומתחייבים להגיע אליהם תוך רבע שעה במטרה לספק את השירות הטוב והמהיר ביותר, על פי הצרכים של הלקוחות שלנו. אנחנו מגיעים בשעות הלילה והבוקר המוקדמות, בשבתות, חגים ומועדים.

אנחנו מתחייבים לספק שירות מקצועי, בין אם זה לפריצת מנעולים ודלתות ובין אם זה לצרכי חירום אחרים, על פי דרישות הלקוח, בכל שעה ויום בו אנחנו נקראים אליו.

למה איתנו?

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, ולראיה המוניטין שצברנו במהלך השנים בתחום. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ויסודיים, כולם עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל.

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר על פי הצרכים שלהם, בין אם מדובר על שירות לצרכים פרטיים ובין אם מדובר על שירות לצרכים עסקיים ואחרים. אנחנו מתחייבים על שירות אמין ומקצועי במחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס!

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן