תיקון דלתות הזזה

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

יש לכם בבית או בעסק דלת הזזה ואתם לא יכולים לפתוח או לסגור אותה כמו שצריך? הדלת איננה עובדת בצורה סדירה על המסילה ואתם לא יכולים להשתמש בה כפי שאתם רוצים? זה הזמן ליצור איתנו קשר והצוות שלנו יגיע אליכם תוך רבע שעה, ללא עיכובים וללא דחיות!

תיקון דלתות הזזה

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת הזזה?

בלא מעט מבני מגורים ובתי עסק מותקנות דלתות הזזה בחדרים שונים במבנה וכן בחללים מסוימים. דלתות הזזה נחשבות פופולאריות מאוד מאחר והן תופסות פחות שטח, הן נוחות לשימוש ובמקרים מסוימים גם נחשבות יותר בטיחותיות.

לצערנו, בלא מעט מקרים אנחנו נדרשים להזמין איש מקצוע שיטפל בתקלה שנוצרת בדלת. ישנם מקרים ספציפיים בהם אנחנו צריכים להזמין מנעולן בשביל לטפל בבעיה כזו או אחרת במקום לנסות ולטפל בה בעצמנו.

אלו המקרים בהם נכון להזמין מנעולן:

כיוuן דלת – בדומה לדלתות ציר, גם במקרים של דלתות הזזה יש צורך להזמין מנעולן שידע לכוונן את הדלת בצורה נכונה, על מנת שיהיה ניתן להסיע אותה כמו שצריך על המסילה והיא תיפתח ותיסגר בצורה סדירה.

תיקון מנעול הדלת – דלתות הזזה עם מנעולים מסוגים שונים, דורשות לא פעם שירות של מנעולנים מקצועיים ומוסמכים, אשר יכולים להחליף את המנעול או לתקן אותו במידת הצורך. רצוי לא לנסות ולטפל לבד בבית, מאחר ורק למנעולן יש את הידע ואת הכלים הדרושים לכך.

החלפת צירי הדלת – במקרה של דלתות הזזה, הכוונה היא לאותם פריטים אשר מחברים את הדלת לקיר ומאפשרים להשתמש בה בצורה נכונה ובטוחה. זה נכון כשמדובר על כל סוג דלת הזזה, בכל חדר.

מה המחיר של תיקון דלת הזזה?

כל מנעולן וכל איש מקצוע אשר מוזמן לספק שירות תיקון דלתות הזזה, בפרט תיקון דלתות הזזה למרפסת מכל הסוגים והחומרים, מכין מחירון אשר נועד לספק מידע אודות המחירים שהוא גובה עבור כל שירות שהוא מבצע. המחירון נקבע על פי פרמטרים שונים, למשל, סוג הטיפול, סוג הרכיבים בהם הוא משתמש, משך זמן הטיפול, שעה ויום בו הוא מוזמן לספק שירות ועוד. השקלול של כל הנתונים, יוצר בסופו של דבר את המחיר שהוא גובה עבור התיקון.

הנה דוגמא למחירון של מנעולן עבור תיקון דלתות הזזה:

הזמנת מנעולן – בדרך כלל מחיר ביקור של מנעולן או טכנאי דלתות הזזה עולה בממוצע 250 שקל, אך זה תלוי בשעה, ביום ובמשך זמן הנסיעה שעל המנעולן לעשות עד למקום בו הוא צריך לספק שירות.

החלפת מנגנון דלת – 500-600 שקל

החלפת מנעול – 300-500 שקל

החלפת גלגלים – 50-200 שקל

החלפת מסילות דלתות הזזה – 200-350 שקל (תלוי בגודל המסילה)

אנחנו דואגים לספק ללקוחות שלנו, לא רק הצעות מחיר אטרקטיביות, אלא אנחנו נוהגים לספק להם גם הצעות מחיר מפורטות, מלאות, שקופות וכמובן אמינות. הצוות שלנו תמיד מוכן לענות על כל שאלה, להסביר ולפרט על כל פעולה שאנחנו מתכוונים לעשות והמחיר שאנחנו גובים עבורה.

פורץ דלתות הזזה

בדרך כלל, פריצת דלתות הוא שירות שמנעולנים מספקים במקרים של דלתות חוץ ובפרט דלתות ציר. אך כפי שאנחנו יכולים להבין, גם דלתות הזזה דורשות פריצה מקצועית על ידי מנעולנים שמתמחים בכך. למשל, אם מדובר על דלת הזזה במרפסת או בשירותים ובכל חלל אחר, אשר אי אפשר לפתוח אותה בין אם זה בגלל תקלה במנעול ובין אם זה מסיבה אחרת.

אנחנו נוהגים לאבחן את הבעיה ואז להחליט כיצד לטפל בה, בין אם זה דרך הסרת המנגנונים של הדלת או של המנעול בפרט ובין אם זה בדרכים אחרות.

למה לפנות למיסטר לוקס?

ישנן סיבות רבות מדוע משתלם לכם לפנות אלינו, בראש ובראשונה בגלל שיש לנו מוניטין רחב וחיובי בתחום, אנחנו מקצועניים ובעלי ניסיון רב, וכן אנחנו מציעים לכם שירותים ועבודות במחירים הוגנים מאוד.

אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל, ואתם יכולים להיות בטוחים שכל שירות שתבקשו נדע לספק לכם ברמה הגבוהה ביותר, עם החומרים והמרכיבים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. אצלנו תוכלו ליהנות משירות מקצועי, איכותי, אשר יאפשר לכם ליהנות מעבודה סדירה של דלתות הזזה לאורך שנים ארוכות ללא שום בעיה ותקלה.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן