תיקון דלת רב בריח

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

בדירה שלכם מותקנת דלת רב בריח ויש לכם בעיה איתה? הדלת בעסק לא נפתחת כמו שצריך או לא ננעלת כפי שאתם רוצים? יש תקלה במנגנון של הדלת? אל דאגה, אנחנו כאן לרשותכם כל יום וכל שעה. תפנו אלינו עוד היום ותוך רבע שעה נגיע אליכם!


באילו מקרים נזמין מנעולן לתיקון דלת רב בריח?

תיקון דלת רב בריח, בדומה לתיקון דלתות אחרות לבית או לעסק, מחייב הזמנת איש מקצוע שמתמחה בכך. לא משנה מה מהות הבעיה ועד כמה היא חמורה, יש להזמין מנעולן שמכיר את  הדלת והמבנה שלה, בשביל שהוא יוכל לטפל בבעיה בצורה סדירה ואנחנו נוכל לחזור ולהשתמש בה כפי שאנחנו רוצים ומצפים.

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן לתיקון דלת רב בריח? 

כיוון דלת – אנחנו נזמין מנעולן לתיקון דלת רב בריח במקרים בהם יש צורך לכוון את הדלת כך שיהיה אפשר לפתוח ולסגור אותה כפי שאנחנו רוצים. איש מקצוע רציני ויסודי ידע לעשות זאת בצורה מדויקת ובטוחה.

תיקון מנעול הדלת – בכל מקרה בו יש בעיה עם המנעול בדלת, בין אם זה מחייב החלפה ובין אם מספיק לבצע תיקון במנעול, הרי שיש להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך ויש לו את הכלים הדרושים לשם כך.

החלפת צירי הדלת – ישנם מקרים בהם צריך לבצע החלפה של צירי הדלת בשביל שיהיה ניתן להשתמש בה בצורה סדירה לפתיחה וסגירה. לשם כך, עלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך.

מהו המחיר של תיקון דלת רב בריח?

באופן טבעי, כל מנעולן ובעל מקצוע המספקים שירות של תיקון דלת רב בריח מכל סוג שהוא, חייב להציג מחירון בו מוצגים המחירים שהוא גובה עבור כל שירות ועבודה. המחירון נקבע על פי פרמטרים שונים, בין אם זה סוג העבודה, סוג החומרים בהם הוא נדרש להשתמש, משך זמן העבודה ועוד. כל בעל מקצוע קובע את הפרמטרים לעצמו וכמובן מחליט על המחיר שהוא גובה עבור כל שירות, באופן חופשי.

דוגמא למחירון תיקון דלת רב בריח:

שעת ביקור – בדרך כלל טכנאי רב בריח יגבה מחיר ממוצע של 250 שקל לביקור. זה תלוי בשעה וביום, וכן במקום אליו הוא אמור להגיע ומשך זמן הנסיעה אל היעד.

החלפת צילינדר – 350-550 שקל

החלפת מנגנון לדלת – 400-750 שקל

החלפת מנעול לדלת – 350-650 שקל

פריצת דלת רב בריח – 200-400 שקל

תיקון משקופים – 200-400 שקל

אנחנו בחברה, דואגים לספק ללקוחות שלנו הצעות מחיר אטרקטיביות עם פירוט מלא אודות כל שירות שאנחנו מבצעים והמחיר שאנו גובים עבורו. אנחנו דואגים להציג את הפרטים בצורה אמינה, שקופה, מלאה ומפורטת. אם יש ללקוחות שלנו שאלות נוספות, אנחנו מקפידים לענות על כל שאלה בסבלנות על מנת שהם יצאו מרוצים ויהיה ברשותם את כל המידע המלא בנושא.

פריצת דלת רב בריח – מהשירותים הנפוצים ביותר

אחד השירותים החשובים ביותר של מנעולנים וטכנאי דלתות רב בריח, היא פריצה של דלתות נעולות שאינן נפתחות בצורה סדירה. שירות זה ניתן למגזר הפרטי והעסקי על פי הצורך, בהתאם לסוג הדלת ולאופי הבעיה איתה מתמודדים.

שירות פריצת דלת ניתן, אם וכאשר המנעול איננו תקין, ישנה בעיה עם הדלת עצמה המונעת אפשרות לפתוח אותה בצורה סדירה, ומכל סיבה אחרת אשר מקשה על אפשרות של שימוש סדיר בדלת ואיננה מאפשרת למי שנמצא בתוך המבנה או מחוצה לו לפתוח את הדלת, לצאת או להיכנס.

חשוב לציין, שירות פריצת דלת מתבצע בכל שעה ובכל יום, גם מחוץ לשעות עבודה סדירות, ולא פעם השירות מחייב הסרה של המנעול הקיים והתקנת מנעול חדש במקומו.

למה לפנות למיסטר לוקס?

באתר מיסטר לוקס תמצאו מנעולנים בכירים בעלי ניסיון רב, אנשי מקצוע עם ידע נרחב וכמובן יש לנו את כל הציוד הרלוונטי לצורך תיקון דלתות רב בריח.

הצוות מספק שירותים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, שירות 24 שעות ביממה על פי הצורך, במחירים הוגנים ואטרקטיביים במיוחד. השירות שלנו ניתן באישור משטרת ישראל, ברישיון ובסמכות.

אם יש לכם בעיה עם דלת רב בריח בבית או בעסק, אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבלו מאיתנו את השירות הטוב ביותר בשוק.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן