מנעולן בחריש

לכל שאלה התקשרו עכשיו 050-5533392

מתגוררים בחריש וזקוקים לשירותיהם של מנעולנים מקצועניים? נתקעתם מחוץ לבית או לעסק ומחפשים איש מקצוע שיעזור לכם להיכנס פנימה בלי בעיה? נתקעתם בתוך החדר ולא יכולים לצאת ממנו? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר, תוך רבע שעה אנחנו אצלכם! 

באילו מקרים נזמין מנעולן בחריש?

ישנם תחומים בהם, אם אנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת, הרי ייתכן ויש לנו את הכלים והידע בשביל להתמודד עם בעיה בעצמנו מבלי שנידרש להטריח איש מקצוע שיבוא אלינו, זה יכול לחסוך לנו זמן וכסף לכאורה.

אך ישנם לא מעט תחומים בהם זה לא ישתלם לנו לנסות ולטפל בבעיה בעצמנו, אלא אנחנו צריכים להיעזר בשירותיו של איש מקצוע, מישהו שיש לו כלים וידע, יש לו את הניסיון הנדרש והוא יכול לבצע עבורנו את העבודה כפי שאנחנו מצפים ממנו.

דוגמא לכך הוא מנעולן 24/7 בחריש. בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לשירותי מנעולן, מומלץ להזמין איש מקצוע שיבצע עבורנו את השירות, ולא לנסות לעשות זאת לבד. בחלק מהמקרים, זה גם לא יתאפשר שאנחנו נבצע את השירות בעצמנו, אלא אנחנו נצטרך להזמין אנשי מקצוע שמתמחים בכך ויכולים לספק לנו את השירות הרלוונטי. בין היתר, אנחנו נידרש לשירותיהם בגלל שאין לנו את הידע והניסיון וכן בגלל הסיטואציה בה אנחנו נמצאים, אז אין לנו את הכלים הדרושים בשביל להתמודד עם הבעיה

אלו המקרים בהם נזמין מנעולן 24/7 בחריש?

 • פריצת דלתות ומנעולים למבני מגורים, מבנים מסחריים, משרדים, מפעלים, מחסנים וכל מבנה אחר.
 • פריצת כלי רכב, דלתות ומנעולים. מדובר על כלי רכב מכל הסוגים, בין אם זה רכב פרטי, רכב עבודה, מסחרי או אחר.
 • פריצת כספות, דלתות, מגירות מאובטחות, קופסאות מאובטחות ועוד.
 • התקנת מנעולים חדשים למבנים חדשים
 • התקנת מנעולים חדשים במקום מנעולים ישנים במקרה של בלאי, חבלה, פריצה או מכל סיבה אחרת.
 • שדרוג מערכות אבטחה ישנות
 • שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בחריש

באופן לא מפתיע, גם אנחנו בתור אנשי מקצוע המספקים שירותי מנעולן 24/7 בחריש, מספקים שירותים מסוימים באופן שכיח ונפוץ יותר מאשר במקרים אחרים. זה נובע מהעובדה שישנם שירותים מסוימים שאנחנו יכולים וצריכים לספק יותר בגלל דרישות הלקוחות שלנו.

מדובר על שירותים כגון:

 • פריצת מנעולים ודלתות למבנים שונים
 • פריצת דלתות ומנעולים של כלי רכב
 • פריצת דלתות ומנעולים של כספות, ארונות, מגירות מאובטחות ועוד.
 • התקנת מנעולים חדשים, הסרה והחלפת מנעולים ישנים
 • תיקון מנעולים תקולים
 • שכפול מפתחות, קידוד שלטים חכמים
 • שירותי חירום ללקוחות, בין אם זה פריצת דלתות ומנעולים בשעות לילה או בוקר, התקנת מנעולים חדשים אחרי מקרי פריצה ועוד.

חשוב לנו להבהיר, כל השירותים שאנחנו מספקים הם חיוניים וחשובים, אנחנו מבצעים אותם עם הרבה מאוד תשומת לב והקפדה, מספקים את השירות עם ניסיון רב, בעזרת ידע שצברנו במהלך השנים, וכמובן בעזרת אנשי מקצוע מובילים, ועל ידי שימוש בציוד וכלים מהמתקדמים בשוק.

מה המחיר של מנעולן בחריש?

כל מנעולן באשר הוא, עובד על פי מחירון שהוא קובע לעצמו על פי פרמטרים שונים שיכולים להשפיע עליו. המחירון מתחלק על פי סוגי שירותים כאשר לכל שירות יש תג מחיר משלו. יחד עם זאת, חשוב להבהיר, לכל שירות יש פרמטרים מסוימים שיכולים להשפיע על המחיר הכולל, הנה דוגמאות שונות לפרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר של כל מנעולן 24/7 בחריש.

 • מיקום מתן השירות – היכן הוא ניתן וכמה זמן צריך המנעולן לנסוע בשביל להגיע אל הלקוח (מחשב את עלות הנסיעה במחיר העבודה).
 • מועד ביצוע השירות –כל מנעולן 24/7 בחריש גובה מחיר שונה משירות שניתן במהלך יום עבודה סדיר לעומת שירות אשר הוא מספק, למשל, בשעות הלילה, סופי שבוע, חגים ומועדים אחרים. 
 • סוג השירות – באופן טבעי, כל שירות יגבה מחיר שונה, על פי סגנון ואופי.  
 • רכיבים – במידה ויש צורך להתקין, למשל, אם נדרשת התקנה של מנעול חדש, מחירו יהווה חלק ממחיר העבודה הכולל.

דוגמא של מחירון מנעולן 24/7 בחריש:

התקנת מנעולים חדשים לסוגים שונים של מבנים. הכוונה היא למבני מגורים, עבודה, מסחר וכדומה – 200-1300 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים ישנים, תקולים, שבורים וכדומה (כתוצאה מבלאי, חבלה, ניסיונות פריצה ועוד) 250-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים עבור כל סוג של מבנה – 250-500 שקל (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב (הכוונה לכלל סוגי הרכבים על פי סוג המנעול המותקן בהם)– 180-400 שקל

פריצת מנעולים ודלתות של כספות (הכוונה לכלל סוגי הכספות על פי סוג המנעול המותקן בהם) – 220-500 שקל

חשוב לנו להבהיר, אנחנו מספקים מחירון והצעות מחיר ללקוחות שלנו על פי הפרמטרים המצויינים כאן, עם הסבר מפורט כמה צריך הלקוח לשלם עבור כל שירות. באופן טבעי, המחיר נקבע אחרי תהליך של אפיון ואבחון העבודה. מאוד ייתכן שהצעת המחיר הראשונה תהיה בסיסית ולאחר מכן תהיה יותר מפורטת. ההצעה בכל מקרה תהיה על פי תיחום מסוים של מחירים, ולא יחצה את הקו המקסימאלי שהצגנו בפניכם.

פורץ מנעולים בחריש

כל תושב חריש או כל מי שעובד בעיר, צריך לדעת שהוא יכול לקבל שירות של פריצת מנעולים בחריש, 24-7, על פי צרכיו, בין אם זה עבור מבנה מגורים ובין אם זה עבור מבנה אחר. השירות הכרחי ורלוונטי בכל עת כשיש צורך לבצע עבודות פריצה של מנעולים ודלתות, בין אם נתקעים מחוץ למבנה או בתוכו. השירות חייב להתבצע על ידי איש מקצוע יסודי, רציני ומנוסה, ואחד המאפיינים החשובים שלו הוא לספק את השירות 24/7, בכל יום בשבוע.

מנעולן בחריש 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירות מנעולן 24/7 בחריש, עם הבטחה להגיע לכל לקוח תוך רבע שעה בלבד. אנחנו לא נותנים ללקוחות שלנו לחכות לנו הרבה זמן, כי אנחנו יודעים שאף לקוח לא מוכן לחכות זמן רב, בטח לא כשמדובר על הזמנה בשעות הלילה המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות.

אנחנו מגיעים אל הלקוחות שלנו בכל יום בשבוע, כולל שבתות, כולל חגים ומועדים. אנחנו מבטיחים לספק ללקוחות שלנו את השירות המהיר והאיכותי ביותר שהם יוכלו למצוא בשוק.

למה איתנו?

אם אתם רוצים לדעת למה איתנו, התשובה היא מאוד פשוטה, לנו יש מוניטין חיובי בתחום, יש לנו ניסיון וידע רב, אנחנו יודעים ויכולים לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלנו בכל עת ובכל זמן, על פי הצורך והדרישה של כל אחד מהם.

אנחנו עובדים ברישיון ובאישור משטרת ישראל, יש לנו אנשי מקצוע מאוד מנוסים, יש לנו את הציוד והכלים הרלוונטיים ואנחנו יודעים כיצד להתמודד עם סוגים שונים של מנעולים, כיצד לפתור כל בעיה שעומדת בפנינו על הצד הטוב ביותר. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו אחריות מלאה והבטחה לשירות הטוב ביותר בתחום.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן